Audyt rozwiązań i przygotowanie projektu

Jesteśmy po to żeby się dzielić swoją wiedzą i umiejętnościami. Taka myśl przyświecała nam tworząc naszego bloga. Nasi pracownicy to zwykli śmiertelnicy, ale jednocześnie profesjonalni półbogowie w zakresie oferowanych przez nas rozwiązań. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli trafiłeś tutaj, ponieważ masz problem z wyborem właściwego rozwiązania IT – to gratulujemy. Lepiej trafić nie mogłeś. Kontaktując się z nami możesz poprosić o przygotowanie bezpłatnego projektu dla Twojego działu IT.

Zapraszamy do kontaktu

Pomoc techniczna

Inżynierowie Sun Capital świadczą bezpłatną pomoc techniczną dla klientów posiadających aktualne licencje oprogramowania i sprzętu zakupionego w kanale sprzedaży naszej firmy. Wsparcie techniczne jest prowadzone za pośrednictwem dedykowane do tego serwisu znajdującego się pod adresem http://pomoc.suncapital.pl

Klienci nieposiadający aktualnych licencji lub posiadający rozwiązania zakupione poza kanałem dystrybucyjnym Sun Capital mogą skorzystać z pomocy technicznej w postaci odpłatnej usługi. Koszt odpłatnego wsparcia technicznego ustalany jest indywidualnie i zamyka się w kwocie od 100 zł netto do 900 zł netto. Zgłoszenia prosimy kierować na adres naszego serwisu pomocy technicznej.

Pomoc Techniczna

Wdrożenia / pomoc przy wdrożeniu

Zapraszamy do skorzystania z usługi wdrożenia lub pomocy przy wdrożeniu rozwiązań dostarczanych przez naszą firmę. Jest to usługa  skierowana do klientów, którzy oczekują profesjonalnego wsparcia w trakcie instalacji i konfiguracji zakupionych rozwiązań w kanale dystrybucyjnym naszej firmy.

Koszt wdrożenia jest ustalany indywidualnie w zależności od rodzaju projektu. Ceny kształtują się już od kilkuset złotych. W przypadku zainteresowania taką usługą – zapraszamy do kontaktu.

Mobilne biuro

Jest to usługa typu Cloud dla zaawansowanego systemu pocztowego typu Exchange. Usługa jest skierowana do firm, w których nie jest opłacalne utrzymywanie dedykowanej infrastruktury serwerowej, utrzymanie administratora i ponoszenie kosztów wydajnego łącza internetowego. Mobilne biuro to gotowa usługa poczty biznesowej, działającej w ramach wskazanej przez klienta domeny internetowej. Konfiguracja kont pocztowych jest bezpłatna (po stronie serwera i klienta poczty), klient może uczestniczyć w bezpłatnym szkoleniu z obsługi rozwiązania. Przy zamówieniu powyżej 10 kont mailowych klient otrzymuje bezpłatny hosting dla swojej witryny WWW.

Usługa gwarantuje pełną niezależność i bezpieczeństwo poczty biznesowej. W cenie jest zabezpieczenie poczty pod kontem wirusów i spamu. Codziennie jest wykonywany backup.

Zamiast konta pocztowego klient może zamówić konto e-mail archiwum z przeznaczeniem na pełne archiwizowanie wskazanych kont pocztowych w usłudze dla elementów wysłanych i odebranych.

Synchronizacja konta pocztowego obejmuje takie elementy jak: poczta, kalendarz, kontakty, zadania, notatki.

Istnieje możliwość subskrybowania i udostępniania wszystkich elementów, w tym także folderów publicznych.

Maksymalny koszt jednego konta mailowego wynosi 130 zł netto za rok, istnieje możliwość płatności miesięcznej lub kwartalnej.

Usługę można bezpłatnie przetestować – zapraszamy.

www.mobilne-biuro.com