Kerio Connect 8.2.0 – już dostępny!

kerio_connect1Wczoraj pojawiła się nowa wersja uznanego serwera pocztowego Kerio Connect, oznaczona numerem 8.2.0. Wersja ta, oprócz wcześniej opisywanych przez nas nowości ([BETA] Kerio Connect 8.2 już w fazie RC1), posiada także oficjalne wsparcie dla Apple iOS 7 oraz synchronizacji ActiveSync w BlackBerry 10. Z iOS7 związana jest także jeszcze jedna zmiana, mianowicie w Kerio Connect 8.2.0 dodana została możliwość synchronizacji folderów kontaktów przez protokół CardDAV oraz automatycznego mapowania nazw folderów w klientach IMAP, wspierających „Special-Use Extension” (Apple Mail, iOS Mail).

Najnowsza wersja serwera Kerio Connect 8.2.0, dostępna jest do pobrania ze strony producenta. Wszystkich zainteresowanych serwerem pocztowym Kerio Connect, zapraszamy do kontaktu mailowego z nami – sprzedaz[at]suncapital.pl.

3 Komentarzy. Zostaw nowy

Delegowanie vs. udostępnianie – którego mechanizmu powinieneś użyć » FirewallBlog – BLOG IT
15/10/2013 14:58

[…] ← Kerio Connect 8.2.0 – już dostępny! TOP […]

Delegowanie vs. udostępnianie – którego mechanizmu powinieneś użyć | Kerio Blog PR-IT
31/12/2013 09:16

[…] Kerio Connect 8.2 posiada nową możliwość, pozwalającą na przydzielenie osobistemu asystentowi lub koledze, dostępu do skrzynki odbiorczej lub kalendarza. Można się zatem zastanawiać, czy lepszym wyjściem jest dać pełen dostęp do skrzynki i kalendarza dla asystenta, czy może wystarczy mu udostępnianie w trybie tylko do odczytu. […]