17 000 klientów przekonanych do technologii Mailstore

references-blogProducent rozwiązania do archiwizacji poczty elektronicznej Mailstore Server, poinformował niedawno, że liczba klientów, korzystających z ich produktu, przekroczyła 17 000. Zarówno małe i średnie firmy, jak i globalne korporacje, polegają na rozwiązaniu Mailstore Server, zapewniającym niezawodną i spełniającą wszystkie wymogi prawne archiwizację poczty.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami klientów oraz case study, opublikowanymi na stronie producenta. Firma Sun Capital, będąca dystrybutorem rozwiązania Mailstore Sever na terenie Polski, również posiada case study z wdrożenia rozwiązania u jednego z naszych klientów. Gorąco zapraszamy do przeczytania.

Jeśli chcesz zostać kolejnym szczęśliwym posiadaczem cenionego rozwiązania do archiwizacji poczty, skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji, pomożemy w testach, a także zapewnimy asystę przy wdrożeniu i konfiguracji. Przypominamy, że każdy może pobrać, zainstalować i testować Mailstore Server, dzięki darmowej, niezobowiązującej, 30-dniowej wersji trial.

1 Komentarz. Zostaw nowy

bmi calc
28/02/2015 02:04

Bmi Chart For Men

How To Calculate Bmi