Firma Sun Capital- dystrybutor z Polski, wypełnia lukę w europejskiej sieci dystrybucyjnej rozwiązania MailStore.

Firma MailStore Software GmbH- wiodący dostawca rozwiązań z zakresu archiwizacji email, uzupełnił europejską sieć dystrybucyjną Polską firmą Sun Capital Sp. z o.o.

Nasz nowy dystrybutor z Wrocławia już od ośmiu lat z sukcesem dystrybuuje rozwiązania biznesowe. W tym, Kerio Connect oraz BackupAssist. To bardzo ważne produkty w portfolio firmy, które są także popularne wśród wielu obecnych partnerów MailStore. Firma Sun Capital planuje wkrótce otworzyć nowe biuro w Warszawie.

 

Wypowiedź Heniz B. Wirtfeld, dyrektora sprzedaży w MailStore, „Polska to jeden z najlepiej rozwijających się rynków w Europie. Wiele firm w Polsce zrobiło międzynarodową karierę i nawet kryzys finansowy, który dotknął Europę, nie był w stanie powstrzymać wzrostu gospodarczego w Polsce. Ponadto, z punktu widzenia wielkości, większość polskich firm to idealny rynek dla naszego rozwiązania MailStore. Sun Capital kładzie nacisk na rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa IT, w tym szczególną uwagę zajmują rozwiązania dla nowoczesnych systemów pocztowych, takich jak Kerio Connect. Dlatego wielu polskich klientów może w jednym miejscu zaopatrzyć całą swoją infrastrukturę zarządzania wiadomościami email.’’

Wypowiedź Krzysztofa Koniecznego, CEO spółki Sun Capital, ‘’MailStore dostarcza sprawdzony, nowoczesny i w pełni kompatybilny system archiwizacji dla wszystkich nowoczesnych serwerów pocztowych. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów którzy chcą w wygodny i bezpieczny sposób przetrzymywać swoje archiwa pocztowe tym samym odciążając swoje serwery. Bardzo się cieszę że możemy uzupełnić naszą ofertę Kerio Connect o tak doskonały produkt.”

Polska dystrybucja MailStore