Już jest – Nowości w Kerio Workspace 2.0

Kerio Workspace Starter Edition

Kerio Workspace Starter Edition pozwala przechowywać pliki o łącznej pojemności do 10 GB zupełnie za darmo. Program jest dostępny bezpłatnie z limitowaną pojemnością max do 10 GB oraz nieograniczoną ilością użytkowników, aktualizuje, synchronizuje pliki i pokazuje wszelkiego rodzaju komentarze bez ograniczeń. To doskonały sposób na sprawdzenie nowej wersji bez wydawania pieniędzy. Dla klientów zainteresowanych większą przestrzenią dostępne są licencje komercyjne w cenie 24 euro za licencję bez AV i 26,4 euro ze skanowaniem AV wbudowanego silnika SOPHOS.

Synchronizacja bibliotek plików

Synchronizacja bibliotek plików online na wielu odrębnych urządzeniach przynosi same korzyści dla Twojego zespołu. Poprzez synchronizację bibliotek plików możesz w sposób błyskawiczny dzielić się z innymi zmianami dokonanymi w dokumentach. Po prostu otwórz lokalną kopię dokumentu i wprowadź zmiany, a Kerio Workspace Client automatycznie zadba o zaktualizowanie informacji na serwerze, pozwalając w razie potrzeby, wrócić do poprzedniej wersji.

Zdarzenia i zadania

Zarządzanie projektami jest kluczem do właściwej współpracy. Kerio Workspace dzięki obsłudze zdarzeń i zadań pozwala na kontrolę terminów kluczowych projektów, synchronizując daty z aplikacjami kalendarza. Może współpracować z Outlook, iCal i innymi, które obsługują format .ics. Dzięki temu współpracownicy mogą aktualizować dane bez konieczności logowania do interfejsu użytkownika, przeglądania stron i otrzymywania dodatkowych maili!

Wsparcie dla nowych urządzeń mobilnych

Poprawiono wsparcie dla smartphonów i tabletów, zwłaszcza dla iPada. Możesz teraz czytać i wysyłać komentarze używając smartphona lub tabletu . Posiadając iPada możesz także edytować tekst, uzupełniając go o nowe treści.

Nowy UI

Kerio Wokspace 2.0 ma teraz nowy wygląd. Nowe tło, zaokrąglone rogi oraz zdjęcie użytkownika przy każdym komentarzu poprawiają warunki estetyczne codziennej pracy. Dodawanie zdjęć do profilu użytkownika tworzy atmosferę znaną z portali społecznościowych.

Antywirus Sophos

Dostępny jako dodatkowy add-on, Sophos Anti-virus odpowiada za skanowanie antywirusowe wszystkich dodawanych plików. Wbudowany Antywirus Sophos uaktualnia się automatycznie, dzięki czemu Twoje dane są zawsze bezpieczne .

Ulepszone wyszukiwanie i podgląd

Prosty interfejs i intuicyjna obsługa sprawia, że użytkownicy w szybkim tempie gromadzą coraz więcej danych. Z tego powodu ulepszyliśmy narzędzia wyszukiwania, aby było jeszcze prostsze i dokładniejsze. Narzędzie do wyszukiwania pozwala przeszukiwać zawartość dokumentów, komentarzy użytkowników oraz innych treści, generując wyniki według ich ważności. Możliwe jest także wyszukiwanie dokumentów w określonej przestrzeni. Zmodernizowaliśmy również podgląd dokumentów. Teraz możesz przeglądać więcej typów dokumentów bez konieczności ich pobierania. Nowa wersja posiada dodatkowo lepsze wsparcie dla programu Microsoft Office.

Usuwanie niepotrzebnych danych

Kiedy potrzebujesz wrócić do poprzednich wersji dokumentów, przestrzeni czy stron, Kerio Workspace jest w stanie to zrobić, ale z czasem przetrzymywanie starych wersji dokumentów prowadzi do niepotrzebnego zaśmiecania przestrzeni dyskowej.
Kerio Workspace 2.0 daje administratorowi możliwość trwałego usuwania danych, które zostały usunięte przez użytkowników w określonym czasie. Dotyczy to także starszych wersji dodanych plików, które nie są już potrzebne. W tym przypadku można również określić pewną liczbę wersji plików, które zostaną zachowane, niezależnie od tego, jak są stare.

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE !!!

Kerio Workspace 2.0 – współpraca online dla przedsiębiorstw
Podczas szkolenia będziemy dyskutowali o Kerio Workspace jako narzędziu zwiększającym produktywność nawet dla najmniej wydajnych zespołów. Tematyka szkolenia obejmuje:
• Kerio Workspace Starter Edition
• Synchronizację bibliotek plików z lokalnymi folderami na wielu odrębnych urządzeniach
• Zintegrowany antywirus Sophos
• Nowy UI z rozszerzonymi narzędziami do pracy grupowej
• Znaczną poprawę funkcjonalności dla urządzeń mobilnych
• Zdarzenia i zadania w pełni zsynchronizowane ze stacją końcową i urządzeniami mobilnymi
• Narzędzie dla administratora do zarządzania wykorzystanym miejscem na dysku

Edycja Europejska
Środa , 20 czerwiec| 14:00 BST
ZAREJESTRUJ SIĘ
Mamy nadzieję, że się tam spotkamy!

1 Komentarz. Zostaw nowy