„Kerio Technologies powołuje Adama Bielawskiego na stanowisko Channel Manager w Polsce.”

Press note z prośbą KERIO o publikację:

„Contact: 
Andrew Staples
Kerio Technologies, Inc.
(408) 496-3378
astaples@kerio.com
Bielawski będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych Partnerów Handlowych i dalszą ekspansję Kerio na rynku MSP w Polsce 
Warszawa, Polska – Sierpień 27, 2012 – Kerio Technologies ma przyjemność poinformować, że Adam Bielawski objął w Polsce stanowisko channel managera. W tej roli, Bielawski będzie odpowiedzialny za oddział Kerio w Warszawie oraz wszystkie działania sprzedażowe i marketingowe skierowane do potencjalnych i aktywnych partnerów handlowych (dostawców rozwiązań IT) w Polsce.
 
Bielawski spędził ostatnie cztery lata w dziale partnerskim firmy Microsoft Sp. z o.o., gdzie odpowiadał za współpracę z dostawcami usług w obszarze rozwiązań hostowanych (chmura). 
„Cieszymy się, że Adam dołączył do naszego zespołu i jesteśmy przekonani, że jego doświadczenie wpłynie na sukces naszej firmy w Polsce”, powiedział Martin Kaiser, director of marketing, Central Europe w Kerio Technologies. „Kerio zawsze w 100% wspierało swoich partnerów handlowych, a w związku z naszym rozwojem rozwiązań hostowanych, Adam odegra kluczową rolę w dostarczeniu naszego komunikatu o alternatywnym IT do Polskich VARów”.
Kerio propaguje koncepcję alternatywnego IT i koncentruje swoje działania na uczynieniu technologii bardziej prostej, elastycznej i dostępnej. Firmy, którym zależy na funkcjonalnych i niezawodnych, a zarazem niezbyt skomplikowanych produktach informatycznych, przychylnie spoglądają na rozwiązania Kerio w zakresie pracy grupowej, komunikacji i bezpieczeństwa.
Wcześniej, Bielawski spędził cztery lata w firmie Netsprint.pl, gdzie jako vertical sales manager odpowiadał za wzrost sprzedaży i rozwój biznesu. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej w Warszawie.
 
O Kerio Technologies, Inc.
Rozwijając rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa Internetu od 1997 roku, Kerio Technologies, Inc. dostarcza jednolite narzędzia służące do zapewnienia pracy grupowej, komunikacji i bezpieczeństwa firm i organizacji na całym świecie, które preferują proste podejście do IT.
Siedziba Kerio znajduje się w San Jose w Kalifornii, z biurami w Nowym Jorku, w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Australii i Rosji. Kerio ma status Microsoft Gold Certified Partner, jest członkiem CalConnect oraz programu Mac Developer. Kerio ma ponad 5.000 partnerów handlowych, którzy obsługują ponad 50.000 klientów w ponad 108 krajach. Do partnerów technicznych należą Sophos, zvelo, VMware, Parallels i Notify Technology Corporation. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.kerio.com.
Nazwa „Kerio”, produkty i logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Kerio Technologies, Inc w Stanach Zjednoczonych i / lub w innych krajach, w zależności od przypadku.
##”
 
Od nas dodajemy zdjęcie człowieka i życzymy wielu sukcesów na nowym szczeblu kariery.
Sun Capital Team za pośrednictwem pr-it.pl