MailStore poleca się do archiwizacji

mailstore-logoNajwiększą zaletą rozwiązania do archiwizacji e-mail jest możliwość uzyskania w dowolnym momencie dostępu do przechowywanych informacji. Łatwość obsługi dla użytkownika odgrywa w tym kontekście decydującą rolę. MailStore Server jest skuteczny w codziennej pracy dzięki intuicyjnej obsłudze oraz szerokiej gamie opcji dostępu do zarchiwizowanych wiadomości e-mail. Dodatkowo, użytkownik będzie zadowolony z niezwykle szybkiego wyszukiwania pełnotekstowego i łatwego przywracania e-maili za pomocą jednego przycisku.

Elastyczny dostęp

MailStore Server umożliwia wszystkim użytkownikom łatwy i szybki dostęp do wiadomości poprzez klienta MailStore Client, dodatek Outlook, Web Access i Mobile Web Access. Użytkownicy mogą bezpośrednio uzyskać dostęp do swoich e-maili za pomocą znanego im środowiska pracy Outlook add-in. Dodatkowo, oprócz wyszukiwania pełnotekstowego, dostęp do wiadomości można uzyskać przez oryginalną strukturę katalogów, którą MailStore mapuje w folderze źródłowym podczas archiwizacji. Oznacza to, że użytkownicy mogą znaleźć w archiwum foldery utworzone w Microsoft Outlook bez żadnych zmian.

Byłem pod wrażeniem jak proste w użyciu jest to rozwiązanie. Jest bardzo przydatne dla naszych użytkowników, którzy mają ciągły dostęp do archiwum przez MailStore add-in dla Outlook i MailStore Mobile Web Access. – Mike Gerges, Wiceprezes IT w Marinello Schools of Beauty

Dowiedz się więcej o MailStore Server w Marinello Schools of Beauty | PDF

Prędkość

Chcesz znaleźć konkretną wiadomość? Tutaj jest! MailStore Server oferuje bardzo szybkie pełnotekstowe wyszukiwanie e-maili oraz wszystkich typów załączników. Funkcja szybkiego wyszukiwania pozwala użytkownikom bezpośrednio przeszukiwać wszystkie wiadomości we wszystkich archiwach do których mają dostęp. Quick Search nadaje się szczególnie do prostych zapytań wyszukiwania. Alternatywnie użytkownicy mogą skorzystać z funkcji zaawansowanego wyszukiwania. Funkcja ta może zostać wykorzystana do bardziej skomplikowanych zadań wyszukiwania, które odnoszą się do treści jak również dat lub wielkości wiadomości. Do powtarzających się wyszukiwań można zapisać odpowiednie kryteria wyszukiwania za pomocą funkcji tworzenia folderów wyszukiwania i uzyskać do nich ponowny dostęp w późniejszym terminie.

Rozwiązanie jest bardzo elastyczne i łatwe w obsłudze. MailStore Server został bardzo dobrze przyjęty przez naszych użytkowników, chociażby ze względu na funkcję szybkiego wyszukiwania. – Phil Antill, manager IT i infrastructury w firmie Winbro

Dowiedz się więcej o wdrożeniu MailStore w Winbro | PDF

Przywracaj, odpowiadaj lub przekazuj wiadomości

Czy zdarzyło Ci się przypadkowo usunąć maila? Użytkownicy mogą przywracać wiadomości z archiwum za pomocą jednego kliknięcia. Administrator nie musi przechodzić przez czasochłonny proces odzyskiwania kopii zapasowych. Alternatywnie, użytkownicy mają również możliwość odpowiadania na lub przekazywania zarchiwizowanych maili, otwierając je bezpośrednio w przez Microsoft Outlook lub innym kliencie poczty elektronicznej (bez przywracania).

Brak limitu na skrzynce mailowej

Czy Twoja skrzynka jest pełna? Archiwizacji e-mail całkowicie eliminuje konieczność limitowania skrzynki pocztowej w celu ograniczenia wykorzystania serwera poczty o określonej pojemności pamięci masowej. Użytkownicy nie muszą poświęcać czasu na ciągłe usuwanie „mniej ważnych” e-maili lub przechowywać ich zewnętrznie, na przykład w plikach PST, co może powodować różne problemy.

Musieliśmy ustawiać limity skrzynki mailowej używając Exchange Server 2007, aby kontrolować ciągle rosnącą ilość danych. Było to oczywiście wadą dla użytkowników, którzy musieli poświęcać czas na zarządzanie swoją skrzynką mailową. Efektywnie rozwiązaliśmy ten problem dzięki MailStore Server. – Ashley Hunt, koordynator ds. systemów w PGA Australia

Pełne case study: MailStore Server w PGA Australia | PDF

Dowiedz się więcej

Darmowa trzydziestodniowa wersja próbna programu jest dostępna do pobrania tutaj.

Zarejestruj się na darmowy webinar producenta dotyczący MailStore Server.

Masz pytania? Skontaktuj się z dystrybutorem MailStore w Polsce – Sun Capital.

źródło: MailStore Blog