Nowości produktowe – Przedstawiamy Kerio Control 7.2 (wcześniej Kerio WinRoute Firewall)

PRZEDSTAWIAMY KERIO CONTROL 7.2

Rewolucyjne rozwiązanie w zarządzaniu pasmem.

Kerio Control 7.2 (wcześniej Kerio WinRoute Firewall) jest dostępny już od pewnego czasu. Ten nagradzany produkt bezpieczeństwa UTM, oferuje solidne zabezpieczenie sieci firmowych, bazujące na użytkownikach narzędzia raportowania oraz nowoczesną sieć VPN. Teraz oferuje dodatkowo kompleksowe narzędzie do zarządzania przepustowością łącza, podnosząc tym samym poprzeczkę wśród rozwiązań UTM projektowanych dla spełniania potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw.

Jest to dynamiczne zarządzanie pasmem, o niesamowitej elastyczności i łatwości administrowania, z której znane są produkty Kerio. Menedżerowie IT, za pomocą kilku kliknięć, mogą zarezerwować część pasma dla krytycznych usług, takich jak konferencje VoIP lub wideo. Jednocześnie administratorzy mogą zmniejszyć przepustowość dla mniej ważnego ruchu. Użytkownicy YouTube, Facebook – uważajcie, patrzymy na Waszą pracę.

 

Dowiedz się więcej o nowościach w Kerio Control 7.2 lub pobierz najnowszą wersję. Możesz także zapoznać się z naszym produktem online, na stronie demo.kerio.com.

1 Komentarz. Zostaw nowy