Ochrona danych w firmie i poza nią – Sophos Mobile Control 4.0

SMC

Przedstawiamy Sophos Mobile Control 4.0 – nakierowane na łatwość obsługi narzędzie, które w prosty i intuicyjny sposób pozwala administratorom zarządzać i chronić urządzenia mobilne, ich zawartość oraz aplikacje użytkowników.

Bezpieczeństwo danych korporacyjnych na urządzeniach mobilnych ma krytyczne znaczenie. Wraz z obsługą aplikacji biznesowych na smartfonach, rośnie ryzyko utraty wrażliwych danych firmowych przez niezabezpieczone urządzenia. Właśnie dlatego potrzebujesz Sophos Mobile Control 4.0, aby umożliwić pracownikom korzystanie z urządzeń mobilnych bez zwiększania ryzyka utraty danych.

SMC 4.0 daje Ci:

  • Cenę uzależnioną od ilości użytkowników: jedynie producenci rozwiązań EMM (Enterprise Mobility Management) oferują cenę uzależnioną od ilości użytkowników. Sophos pozwala firmom w prostszy sposób wyliczyć koszt implementacji BYOD (Bring Your Own Device) w ich środowisku.
  • Zintegrowaną ochronę: Sophos jest jedynym producentem dostarczającym zintegrowaną ochronę AV oraz filtrowanie stron dla urządzeń Android. Dzięki SMC 4.0 użytkownicy dostaną zintegrowany anty-malware, z centralnym zarządzaniem przez SMC. Dodatkowy web filtering pomoże zachować pewność, że urządzenia Android pozostaną bezpieczne.
  • Ochronę danych niekończącą się wraz z wyjściem z biura: dzięki Mobile Content Management dla urządzeń iOS, Sophos jest jedynym producentem EMM, który oferuje szyfrowanie plików, zapewniające bezpieczeństwo każdego dokumentu. Dodatkowo, integracja z UTM redukuje ryzyko wycieku danych firmowych poprzez blokowanie dostępu do sieci urządzeń niespełniających założonych wymagań.

Jeśli jesteś świadomy, że ochrona danych nie powinna kończyć się wraz z opuszczeniem firmy, to teraz dzięki SMC 4.0 możesz sprawić, że tak właśnie się stanie.

Wiecej  Buyers GuidePrzetestuj

4 Komentarzy. Zostaw nowy