Oficjalna premiera MailStore Cloud Edition dla usługodawców już 3-go lutego

Mailstore Cloud EditionPo czteromiesięcznym okresie beta testów, producent oprogramowania MailStore zapowiedział oficjalną premierę swojego produktu do archiwizacji poczty elektronicznej MailStore Server w wersji Cloud dla usługodawców. Pojawienie się MailStore Service Provider Edition, bo tak nazywać będzie się MailStore Server w chmurze, zostało zaplanowane na 3-go lutego 2014r.

 Wszyscy zarejestrowani usługodawcy będą mogli używać software’owego rozwiązania oraz oferować je klientom końcowym w postaci kompletnego produktu, zapewniającego kompleksową archiwizację wiadomości, w wariancie usługi, bazującej na sprawdzonej i cenionej technologii MailStore.

Jeśli jeszcze nie testowałeś rozwiązania MailStore Cloud Edition, a interesuje Cię wersja dla usługodawców, zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, dzięki któremu poznasz podstawowe funkcje produktu oraz korzyści wynikające z jego zastosowania, zarówno dla firm świadczących usługi, jak i dla klientów końcowych. Szczegółowe informacje oraz dodatkowe materiały dostępne są całkowicie bezpłatnie i bez zobowiązań dla dostawców usług po zarejestrowaniu.

Zapraszamy także do kontaktu z dystrybutorem MailStore w Polsce. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat rozwiązania, odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w rejestracji i kontakcie z producentem. MailStore Service Provider Edition może stać się idealnym uzupełnieniem Twojego portfolio produktowego oraz brakującym ogniwem w gamie produktów wykorzystywanych przez Twoich klientów.