Promocja na upgrade zaległych licencji MailStore

Mailstore promocja na odnowienie zalegleglego wsparcia

Zapraszamy wszystkich naszych klientów do skorzystania z trwającej promocji na usługę aktualizacji i wsparcia na licencje, które nie zostały odnowione na czas. Promocja dotyczy przyznania specjalnego 50 % rabatu na standardowy upgrade posiadanego oprogramowania.

Akcja promocyjna trwa od 15 września 2022 r. do 31 października 2022r. (zachęcamy jednak do wcześniejszego składania zamówień aby zagwarantować sobie realizację zamówienia w trakcie trwania promocji).

Poniżej przedstawiamy 6 powodów, dlaczego odnowienie wsparcia jest tak bardzo istotne:

1. Aktualizacje: brak wsparcia, powoduje, że oprogramowanie użytkownika nie kwalifikuje się już do korzystania z usług aktualizacji i pomocy technicznej. Nowe funkcje bezpieczeństwa i zgodności, nie będą dłużej dostępne.

2. Wsparcie: tylko w przypadku posiadania ważnego wsparcia użytkownik otrzymuje wszechstronną pomoc w przypadku problemów technicznych i innych pytań dotyczących instalacji.

3. Bezpieczeństwo: używanie przestarzałego oprogramowania może stanowić zagrożenie, ponieważ po wygaśnięciu wsparcia nie można usunąć potencjalnych luk w zabezpieczeniach.

4.  Użytkownicy: dodanie nowych użytkowników wymaga aktywnej usługi wsparcia i aktualizacji. Ponowna aktywacja wsparcia wraz z aktualizacją generuje wyższe koszty niż odnowienie licencji.

5. Zgodność: wraz ze zmianami w infrastrukturze informatycznej ważne jest, aby archiwizacja poczty e-mail pozostała niezawodna i kompatybilna.

6. Przewaga ceny: odnowienie licencji jest znacznie tańsze w porównaniu z ponowną aktywacją wsparcia (23% w porównaniu z 70% ceny nowego zakupu)

Klientów zainteresowanych odnowieniem zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży: sprzedaz@suncapital.pl . Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i przygotujemy ofertę zaległego odnowienia zgodnie z przedstawioną promocją.