W związku z wojną na wschodzie i obawą klientów o bezpieczeństwo i przyszłość produktów z zakresu bezpieczeństwa, produkcji rosyjskiej, Spółka Sun Capital, postanowiła przygotować dedykowane wsparcie dla wszystkich klientów, którzy planują migrację do rozwiązań gwarantujących stabilizację i bezpieczeństwo IT

Dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się na migrację do rozwiązań firmy Sophos, której wyłącznym Platinium Partnerem na obszarze Polski jest spółka Sun Capital, przygotowaliśmy specjalną ofertę*:

  1. Pomoc przy uzyskaniu odpowiedniego upustu cenowego, który zniweluje okres obowiązującej jeszcze posiadanej przez klientów licencji.
  2. Bezpłatną pomoc przy migracji do wybranego rozwiązania.
  3. Bezpłatne szkolnie techniczne dedykowane dla administratorów.

Nie czekaj na rozwój wydarzeń, skorzystaj z naszej promocji i zadbaj o swoje cyberbezpieczeństwa już dziś.

*Dla klientów posiadających do 30 licencji, zaproponujemy specjalne warunki w ramach rozliczanej licencji miesięcznej (MSP). Z kolei dla klientów powyżej 30 licencji, będziemy rejestrowali projekty sprzedażowe, w których będą ustalane dedykowane warunki sprzedaży.

Korzyści płynące z zamiany licencji Kaspersky’ego na Sophos Intercept X

Sophos oferuje użytkownikom Kasperky’ego powstrzymanie większej liczby zagrożeń w przyspieszonym czasie, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów wynikających z zakupu licencji. Doskonała ochrona wynika z szybkiego wykrywania zagrożeń i podejmowania natychmiastowej reakcji. Intercept X chroni organizacje i dane przed złośliwym oprogramowaniem i zaawansowanymi atakami. Wszystko zarządzane jest poprzez zaufaną platformę opartą na chmurze oraz całodobową usługę MDR.

 

 

Tagi: antywirus, sophos,