Ważna informacja dotycząca instalacji Kerio Connect na Windows

Firma GFI Software przedstawiła informację dotyczącą problemów, związanych z ostatnimi zaprezentowanymi aktualizacjami Kerio Connect. Poniżej prezentujemy najważniejsze fakty:

Najnowsza wersja – Kerio Connect 9.2.5 Patch 3 jest dostępna do pobrania ze strony producenta. Jak wyjaśnia GFI Software, Kerio Connect 9.2.5 oraz jego wersje poprawkowe, zostały opublikowane wcześniej, niż pierwotnie zakładano, jednak zarówno wewnętrzne testy, jak i informacje od użytkowników pokazują, że ostatnia kompilacja jest dobra i stabilna. Bardziej ostrożnym użytkownikom zaleca się pozostanie przy Kerio Connect 9.2.3, do momentu opublikowania nowej wersji, która powinna pojawić się w przeciągu kilku najbliższych tygodni.

Za wszelkie niedogodności producent serdecznie przeprasza, jednocześnie informując, że wprowadził znaczące usprawnienia w procesie testowania i akceptowania kolejnych buildów, aby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości, a prezentowane kompilacje były wolne od problemów.

My z naszej strony również przepraszamy za niedawne niedoskonałości i wierzymy, że wprowadzone zmiany, pozwolą nam w przyszłości cieszyć się z kolejnych wersji serwera pocztowego Kerio Connect, prezentujących najwyższy standard jakości.