Zbieramy zapisy na nowy cykl bezpłatnych szkoleń administratora SOPHOS

miss W kończącym się kwartale przeszkoliliśmy bezpłatnie ponad dwudziestu administratorów rozwiązań SOPHOS !

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń związanych z nową edycją bezpłatnych szkoleń administratora SOPHOS, które możemy rozpocząć już od lipca 2013.

Im więcej będzie zgłoszeń na określone szkolenie tym szybciej przygotujemy je dla Ciebie ze współfinansowaniem producenta.

Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres kontakt[at]suncapital.pl, w temacie prosimy wpisać nazwę wybranego dla siebie szkolenia np: „szkolenie SOPHOS EndPoint”.

Po zebraniu minimum 3 zgłoszeń w danym pakiecie, będziemy indywidualnie kontaktować się z kandydatami do szkoleń, celem ustalenia optymalnego dla wszystkich terminu.

Zakres szkoleń obejmuje 5 tematów: SOPHOS – ŚCIEŻKI SZKOLENIOWE DLA ADMINISTRATORÓW:

SOPHOS EndPoint – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS SafeGuard – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS Email – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS UTM  – Szkolenie w siedzibie SunCapital

SOPHOS MobileControl – Szkolenie w siedzibie SunCapital

Nie przegap okazji i możliwości bezpłatnego szkolenia administratora SOPHOS, zdobycia wiedzy i certyfikatu w idealnych warunkach warsztatowych, w idealnym dla Ciebie czasie.

Sprawdź ile zaoszczędzisz, zgłaszając się do nas

 

*Szkolenie obejmuje instalację i konfigurację stacji roboczych i serwerów, podstawowe zagadnienia administracyjne, panel otwarty. Przewidziany czas szkolenia 6h, w trakcie szkolenia przewidziany jest katering dla uczestników. Po szkoleniu uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w szkoleniu. Średni koszt takiego szkolenia dla jednej osoby wynosi 1199 zł netto. W ogłaszanej edycji szkolenie finansuje producent, czyli firma SOPHOS. Serdecznie zapraszamy.