4 powody, dla których użytkownicy końcowi cenią MailStore

mailstore archive

Największą zaletą rozwiązania z zakresu archiwizacji poczty jest możliwość ciągłego, łatwego i szybkiego dostępu do informacji przechowywanych w wiadomościach. Decydującą rolę w tym kontekście odgrywa stopień przyjazności takiego rozwiązania dla użytkowników. W tym względzie MailStore Server punktuje dzięki intuicyjnej obsłudze oraz wielu opcjom dostępu do zarchiwizowanych wiadomości. Poziom akceptacji użytkowników wzmacniają dodatkowo funkcje niezwykle szybkiego wyszukiwania pełnotekstowego oraz odzyskiwania maili za pomocą jednego kliknięcia.

Elastyczny dostęp

MailStore Server pozwala użytkownikom na łatwy i nadzwyczaj szybki dostęp do wiadomości dzięki klientowi MailStore, dodatkowi dla Outlook, a także dostępowi internetowemu i przez urządzenie mobilne. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swoich zarchiwizowanych wiadomości z poziomu znajomego dla nich środowiska, czyli klienta Outlook. Alternatywnie do niezwykle szybkiego wyszukiwania pełnotekstowego, dostęp jest możliwy z poziomu folderów, których oryginalną strukturę MailStore odwzorowuje. To oznacza, że foldery stworzone przez użytkowników w Outlook są dostępne w archiwum w niezmienionej postaci.

Szybkość

Szukasz maila? Jest! MailStore oferuje nadzwyczaj szybkie wyszukiwanie wiadomości i wszystkich rodzajów załączników. Opcja szybkiego wyszukiwania pozwala użytkownikom na bezpośrednie przeszukiwanie wszystkich wiadomości z archiwów, do których mają dostęp. Ta opcja jest szczególnie użyteczna w przypadku nieskomplikowanych wyszukiwań. Alternatywnie użytkownicy mogą skorzystać z opcji wyszukiwania zaawansowanego. Ta funkcja może zostać użyta do uruchomienia bardziej złożonego wyszukiwania dotyczącego np. treści wiadomości, jej daty lub rozmiaru. Istnieje również możliwość stworzenia osobnego folderu dla powtarzających się zapytań za pomocą funkcji „Stwórz folder wyszukiwań”.

Proste przywracanie, przesyłanie i odpowiadanie na e-maile

Usunąłeś wiadomość przez przypadek? Nic się nie stało, ponieważ użytkownicy MailStore mogą samodzielnie przywracać e-maile z archiwum za pomocą jednego kliknięcia. Administrator nie musi już przechodzić przez czasochłonny proces odzyskiwania wiadomości z kopii zapasowej. Alternatywnie użytkownicy mogą również odpowiadać lub przesyłać zarchiwizowane wiadomości otwierając je bezpośrednio w Microsoft Outlook lub innym kliencie pocztowym (nieposiadającym opcji przywracania).

Limity wielkości dla skrzynek mailowych nie są już potrzebne

Masz pełną skrzynkę? Archiwizacja e-maili całkowicie eliminuje potrzebę narzucania limitów wielkości skrzynek jako sposobu na ograniczenie wykorzystania miejsca do przechowywania na serwerze. W ten sposób użytkownicy nie muszą już sortować i usuwać mniej ważnych wiadomości lub przechowywać je zewnętrznie np. jako pliki PST, które mogą przysporzyć wielu problemów.

 

Źródło