Archiwizacja poczty elektronicznej – zapraszamy na darmowe webinarium MailStore

mailstore-logoSzukasz rozwiązania do archiwizacji poczty? Nie wiesz na co zwrócić uwagę przy doborze właściwego produktu? Chciałbyś rozpocząć testy MailStore Server, ale nie wiesz od czego zacząć? Producent przygotował krótkie, ale treściwe webinarium, które dostarczy wiedzy, niezbędnej do wybrania i przetestowania MailStore Server.

W trakcie prezentacji, przedstawione zostaną praktyczne aspekty wdrożenia i konfiguracji archiwizacji przy pomocy MailStore Server. Omówione zostanie tworzenie kont użytkowników i archiwizowanie poczty oraz sposoby dostępu do zarchiwizowanych wiadomości.

W trakcie trwającego godzinę webinarium, inżynier MailStore poruszy tematykę eksportowania zarchiwizowanych wiadomości oraz omówi najważniejsze funkcje produktu, dające przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami. Podczas sesji można będzie także dowiedzieć się więcej na temat zintegrowanej technologii przechowywania zarchiwizowanych wiadomości. W trakcie oraz po prezentacji będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom producenta.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie czekaj – zarejestruj się już dziś i weź udział w webinarium.

Najbliższe webinarium:

  • Czwartek, 19 marca 2015, 12:00 CET