BackupAssist v6 End of Life

v6 EOLW ślad za wiadomością od producenta, przekazujemy wszystkim naszym klientom i partnerom informację na temat ogłoszonej daty wycofania BackupAssist v6. End of Life dla tej wersji produktu został ustalony na 31 marca 2015r. Jeśli korzystasz z BA v6, nie musisz obawiać się, że po tej dacie produkt przestanie działać. Zakończeniu ulegnie wsparcie techniczne dla tej wersji produkt, a także producent nie będzie publikował update’ów, fixów czy innych łatek.

Zalecamy aktualizację do najnowszej wersji BackupAssist przed tą datą. Aktualna wersja BackupAssist oferuje pełną funkcjonalność wersji 6, wzbogaconą o nowe elementy i technologie. Jednocześnie, aktualizując na bieżąco posiadane oprogramowanie BackupAssist, zapewniasz sobie największą możliwą ochronę dla swoich systemów i danych. To niedopuszczalne, aby kluczowych serwerów firmowych chroniło nieaktualne oprogramowanie.

Aby poznać usprawnienia najnowszej odsłony BackupAssist, zachęcamy do testowania w pełni funkcjonalnej 30-dniowej wersji trial, którą można uzyskać po kontakcie z dystrybutorem.

Użytkownikom Windows Server 2003, Windows XP i Windows Vista, których systemy operacyjne nie są wspierane przez najnowsze wersje BackupAssist, pragniemy przypomnieć, iż aby używać oprogramowania posiadającego wsparcie techniczne, fixy i aktualizacje, mogą dokonać aktualizacji do BA v7.

Ścieżka upgrade dla BackupAssist v6

W przeszłości stosowane były ścieżki aktualizacji. Tym razem producent zrezygnował z takiej strategii. W przypadku wersji 6 i starszych możliwa jest aktualizacja do najnowszej wersji, wymagająca jedynie odnowienia tzw. Upgrade Protection.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące EOL dla BackupAssist v6 lub chciałbyś otrzymać ofertę aktualizacji do najnowszej wersji, skontaktuj się z nami – dystrybutorem BackupAssist w Polsce.

1 Komentarz. Zostaw nowy

bmi calc
28/02/2015 15:44

Bmi Chart

Calculate Bmi