Case Studies MailStore

Mailstore-v9Niemiecki producent MailStore opublikował niedawno Case Studies potwierdzające wysoki poziom MailStore Server jako narzędzia do archiwizacji poczty.

Jedną z firm, która zdecydowała się na zmianę dotychczasowego narzędzia archiwizacji na MailStore jest Beltz Group. Jest to znane, założone w 1841 roku niemieckie wydawnictwo, zatrudniające około 450 pracowników w różnych lokalizacjach, którzy przyczyniają się do obrotu powyżej 35 milionów euro rocznie.

Po krótkim okresie próbnym, na początku 2014 roku, firma zmieniła dotychczasowe narzędzie do archiwizacji poczty na MailStore Server.
Byliśmy szczególnie zadowoleni z faktu, że instalacja MailStore Server trwała krótko, bo około dwóch do trzech godzin i mogliśmy bezpośrednio zacząć korzystać z rozwiązania. Oczywiście wszystko zostało wcześniej przetestowane i nie było żadnych problemów podczas okresu testowego. Tak właśnie powinna wyglądać archiwizacja poczty.
Jürgen Krapp (administrator sieci w Beltz Group)

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym Case Studies w języku angielskim.

Przypominamy, że istnieje możliwość pobrania bezpłatnej, 30-dniowej licencji testowej MailStore Server 9. Instalacja zajmuje tylko kilka minut, a program nie wprowadza żadnych zmian w istniejącym systemie. Wersję testową można pobrać tutaj.