ChatGPT a cyberbezpieczeństwo: fakty, mity i wyzwania – webinar z Sophos

Niewiele innych technologicznych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji przyciągnęło w ostatnich miesiącach tak dużo uwagi jak model językowy GPT-3, który stoi za programem ChatGPT.  Żyjemy obecnie w niesamowicie szybko rozwijającej się erze cyfrowej. Przynosi nam to wiele możliwości i udogodnień ale jednocześnie stawia przed nami nowe wyzwania. Jednym z nich są cyberzagrożenia, które dzięki wykorzystaniu chatowych (opartych na sztucznej inteligencji) podpowiedzi stają się coraz bardziej wyrafinowane. Korzystanie z AI może więc wpłynąć zarówno na skuteczniejsze wykrywanie zagrożeń jak i przeprowadzanie groźniejszych ataków. Dzięki narzędziom takim jak ChatGPT zespoły SOC mogą uskutecznić działania związane z reagowaniem na incydenty, analizowaniem ryzyka oraz identyfikacją możliwych podatności.

O tym co jeszcze łączy ChatGPT a cyberbezpieczeństwo, możesz się dowiedzieć biorąc udział w darmowym webinarze zorganizowanym przez firmę Sophos. Webinar,  odbędzie się 25 lipca o godz. 11.00 . Poprowadzi go Nina Schick, autorka i ekspertka ds. generatywnej sztucznej inteligencji, zajmująca się m.in. konsultingiem prowadzonym na rzecz światowych liderów. W trakcie webinaru, Nina wskaże różnice między prawdą a fikcją w kontekście zastosowania AI. Pokaże nam również przykłady wykorzystania GPT-3 przez przestępców oraz specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa. W trakcie webinarium będziesz miał również możliwość przekonać się jakie perspektywy stoją przed rozwojem sztucznej inteligencji.

Biorąc udział w sesji:

• dowiesz się, czym jest i jak działa ChatGPT?
• będziesz miał możliwość przyjrzeć się analizie bezpieczeństwa wykonanej przy użyciu ChatuGPT
• zobaczysz jak wyglądają scenariusze ataków stworzone przy udziale ChatuGPT
• poznasz ryzyka i ograniczenia związane z ChatemGPT
• zapoznasz się z przewidywaniami: Jak za pomocą ChatuGPT będą się w przyszłości rozwijać scenariusze ataków ?
• dowiesz się jak działają strategie obrony oparte na wykorzystaniu sztucznej inteligencji – w produktach firmy Sophos

Podczas webinarium będziesz miał możliwość zadawania pytań za pomocą funkcji Q&A.

Pamiętaj: Nawet jeśli z powodu ograniczeń czasowych nie możesz wziąć udziału w webinarze a interesujesz Cię poruszana tematyka, zarejestruj się – webinar będzie nagrywany. W związku z tym, otrzymasz później link do strony, na której będziesz mógł obejrzeć webinarium. Zapraszamy na darmowy webinar, wydarzenie otwarte dla każdej zainteresowanej osoby.

Rejestracja dostępna na stronie – > WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY !