Company Unhacked na Forum G2 we Wrocławiu

Zachęcamy gorąco do udziału w odbywającym się w przyszłym tygodniu, w dn. 18 maja na Tarczyński Arenie – Forum G2 we Wrocławiu.

Jest to jedno z jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w kraju. Organizatorem Forum G2 jest Stowarzyszenie Instytut Strategii Gospodarczych i Geopolitycznych (ISG2). W ramach wydarzenia odbędzie się ponad 30 paneli tematycznych, odbywających się w ramach czterech stref – Geopolityka, Gospodarka, Innowacje oraz Społeczeństwo.

Jako firma działająca na co dzień w sektorze cyberbezpieczeństwa, chcielibyśmy podzielić się z uczestnikami Forum swoim doświadczeniem i wiedzą na temat zagrożeń w sieci. Zależy nam na tym, aby zwiększyć świadomość decydentów w zakresie cyberbezpieczeństwa oraz pokazać, jak nowoczesna technologia VR może pomóc w prowadzeniu szkoleń w tym zakresie. Zainteresowani uczestnicy będą mogli zapoznać się z naszym rozwiązaniem – Company (Un)hacked – w ramach zorganizowanej strefy innowacji forum G2. Chcielibyśmy również zaprezentować przykład wykorzystania nowoczesnej technologii VR w kontekście przeprowadzania szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa. Zainteresowani uczestnicy będą mogli zapoznać się z naszym rozwiązaniem w ramach zorganizowanej strefy innowacji forum G2.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu, zachęcamy do skorzystania z naszego kodu rabatowego: VRTRAINING.CLOUD dzięki któremu otrzymasz aż 30% zniżki na zakup biletu. Nie przegap tej okazji i dołącz do nas na Forum G2 we Wrocławiu!