Promocja: Cypherdog + SpyWarrior

Roman Vishtal

Dopiero dwa tygodni temu skończyła się promocja od CypherDog, a już nowa na horyzoncie!

Zapewnij pełną ochronę swoich danych od momentu włączenia komputera do bezpiecznego wysłania wiadomości e-mail i załączników. Wybierz najlepsze rozwiązania na rynku, zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci spokój.

 

 

Cypherdog Email Encryption to jedno z najbardziej dynamicznych, bezpiecznych i ekonomicznych rozwiązań szyfrujących dostępnych obecnie na rynku. Cypherdog na nowo definiuje szyfrowanie wiadomości e-mail, wykorzystując technologię nowej generacji o dynamiczne szyfrowanie asymetryczne. Chroni przed:
– ataki ransomware;
– utrata poufnych danych, wiadomości, ważnych dokumentów i obrazów;
– niezamówiony dostęp do sieci i danych;
– złośliwe ujawnienie poufnych informacji.

W porównaniu z innymi większymi programami antywirusowymi SpyWarrior został specjalnie zaprojektowany, aby pomóc wykrywać i odpowiednio obsługiwać mniejsze infekcje. Posiada znaczną bazę danych złośliwego oprogramowania, która jest regularnie aktualizowana. To umożliwia mu wykrywanie wielu różnych infekcji, w tym niedawno wydanych. W przypadku, gdy SpyWarrior nie jest w stanie automatycznie usunąć złośliwego oprogramowania lub żadnej innej infekcji z komputera, eksperci SpyWarrior od złośliwego oprogramowania będą gotowi pomóc w niestandardowym rozwiązaniu.

Cena rocznego pakietu CypherDog Email Encryption + SpyWarrior (one user) = 260 zł/netto!

Zapraszamy do kontaktu.