EATON IT INFOWHEEL 2024

Sandra Jurkowska

EATON IT INFOWHEEL 2024

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ŚWIETNEJ ZABAWY Z FOODTRUCKIEM I NAGRODAMI!

Już w tym miesiącu będziemy mieli możliwość uczestniczenia w EATON IT INFOWHEEL 2024! To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dostarczy wiedzy, ale także pozwoli poznać najnowsze technologie i rozwiązania oferowane przez firmę EATON. Wydarzenie odbędzie się 28 czerwca 2024 w godzinach 10:00 – 14:00 w Magnicach, tuż obok siedziby firmy AB S.A., przy ul. Europejskiej 4. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów i partnerów Sun Capital na niezapomniane spotkanie, podczas którego zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania firmy EATON!

Część I – EATON

Niezawodny producent zasilania gwarantowanego, firma EATON, zaprasza na wydarzenie EATON IT INFOWHEEL 2024. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uniknąć blackoutu, jak kontrolować wydatki za energię elektryczną w serwerowni klienta oraz jak dobrze zacząć wakacje, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Na konferencji będzie dostępna imponująca ciężarówka pokazowa firmy EATON, w której będziecie mogli zobaczyć i przetestować najnowsze technologie. To niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej nasze innowacyjne rozwiązania, w tym:

– UPS – systemy zasilania awaryjnego, które chronią przed przerwami w dostawie prądu.

– PDU – listwy zasilające.

Rozwiązania te znajdują zastosowanie w różnych sektorach: edukacji, data center, centrach handlowych, placówkach medycznych, pracy zdalnej oraz w obszarach związanych z blackoutami i cyberbezpieczeństwem.

 Część II – HTC:

Możliwości biznesowe VR/XR i metawersu. Podczas spotkania zaprezentujemy najnowsze trendy oraz konkretne przykłady wdrożeń technologii VR/XR i metawersu, które już dziś rewolucjonizują różne branże zarówno w Polsce, jak i na świecie. Naszym celem jest pokazanie, jak te technologie mogą zwiększyć efektywność, zasięgi i rentowność Państwa działalności. Uczestnicy będą mieli możliwość przetestowania zaawansowanych gogli VR HTC Vive oraz zapoznania się z prezentacją dotyczącą technologii VR, która obejmuje praktyczne zastosowania i przyszłe możliwości tej fascynującej technologii.

Część III – SUN CAPITAL:

Szkolenie Awareness i livehack. Podczas szkolenia dla klientów będzie dostępna aplikacja Sun Capital z rozgrywką Company (Un)Hacked. To unikalna okazja, aby:

– Wcielić się w rolę hakera w bezpiecznej przestrzeni wirtualnej rzeczywistości i nauczyć się obrony przed atakami cybernetycznymi.

– Przeszkolić się z zakresu cyberbezpieczeństwa, zdobyć praktyczne porady i techniki ochrony przed zagrożeniami w sieci.

 Poczęstunek i Atrakcje

Dla uczestników wydarzenia przewidziany jest poczęstunek z foodtrucka.

Dodatkowo dla najbardziej aktywnych przewidziane są wartościowe nagrody, takie jak UPS Eaton!

 Dlaczego warto?

Dowiedz się, jak innowacyjne rozwiązania EATON mogą zrewolucjonizować Twoją działalność. Poszerz swoją wiedzę i umiejętności w zakresie nowoczesnych technologii. Nawiąż cenne kontakty i wymień się doświadczeniami z innymi profesjonalistami.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zarezerwujcie sobie czas i dołączcie do nas na EATON IT INFOWHEEL 2024! Możliwość zapisu znajdziecie https://suncapital.pl/kontakt/