Endpoint Security 10.3 z Client Firewall dla Windows 8

 ESC10.3Producent oprogramowania zabezpieczającego Sophos poinformował, że wraz z pojawieniem się klienta Endpoint Security 10.3 na Windows, dostępny będzie również firewall dla Windows 8. Oprócz tego, począwszy od października, oprogramowanie klienckie zainstalowane w oparciu o politykę „Recommended” w Sophos Enterprise Console zostanie automatycznie zaktualizowane z wersji 10.2 do 10.3. Więcej informacji na ten temat zawiera oficjalny release notes producenta.

Nawiązując do wcześniejszych komunikatów Sophos, chcielibyśmy przypomnieć, że 30 września 2013r. oficjalnie zakończone zostanie wsparcie dla Endpoint Security 9.5. Wszyscy klienci posiadający wersję standalone Endpoint Security 9.5 (niezarządzaną przez Sophos Enterprise Console) zostaną zaktualizowani do wersji 10.2 w październiku.

Jeśli natomiast posiadasz licencję Enterprise i jesteś zainteresowany wcześniejszą aktualizacją do wersji 10.3, albo masz dodatkowe pytania dotyczące automatycznej aktualizacji, gorąco zachęcamy do zapoznania się z artykułami bazy wiedzy lub też do kontaktu z resellerem SOPHOS.

1 Komentarz. Zostaw nowy

calculate bmi
28/02/2015 04:03

Bmi Calculator For Women

Bmi Calculator For Females