Forum Cyberbezpieczeństwa we Wrocławiu 14.04.2023

Mamy przyjemność zaprosić na bezpłatne wydarzenie Forum Cyberbezpieczeństwa, które odbędzie się 14 kwietnia 2023 roku we Wrocławiu. To inicjatywa organizowana przez firmę Sun Capital i Giant Lazer, której celem jest budowanie i wzmacnianie systemu cyberbezpieczeństwa organizacji działających na polskim rynku.

Podczas Forum będą mieli Państwo okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami proponowanymi przez czołowe firmy w branży, takie jak Sophos, Eaton, Qnap, MailStore, Cypherdog, IceWarp, HTC VIVE, Komsa. To doskonała okazja, aby rozmawiać i dzielić się doświadczeniami z ekspertami z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz z innymi uczestnikami wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale liczba jest miejsc limitowana. Każdy uczestnik będzie miał okazję wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami oraz skorzystać z poczęstunku. To idealna okazja, aby wzmocnić systemy bezpieczeństwa w swojej organizacji.

Tematem przewodnim konferencji będzie oczywiście cyberbezpieczeństwo.

  1. Jak zabezpieczyć dane w branży Automotive – prelekcja Dawida Pikuły, Senior Solution Engineer z Volvo.
  2. Bezpieczny LAN w firmie – ADRA NDR – prelekcja Łukasz Milica, przedstawiciela firmy Qnap.
  3. Skuteczna ochrona przed utratą danych w email – prelekcja Damiana Malinowskiego, przedstawiciela firmy Bakotech – dystrybutora rozwiązania MailStore w Polsce.
  4. Szyfrowanie szyfrowaniem, ale kto ma klucze? – prelekcja Przemysława Kucharzewskiego przedstawiciela firmy Cypherdog.
  5. Wykorzystanie VR w biznesie – prelekcja Aleksandry Szlachety, przedstawicielki Giant Lazer
  6. SOC czy MDR? – prelekcja przedstawiciela firmy Sophos
  7. Nowoczesne szkolenia dla pracowników z zakresu cyberbezpieczeństwa.
  8. Losowanie cennych nagród dla uczestników i przeprowadzenie „Testu na Hakera”

W czasie trwania wydarzenia przewidujemy przerwy kawowe oraz czas na networking

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie swojej organizacji i chcesz poznać najnowsze rozwiązania w branży cyberbezpieczeństwa, to jest to wydarzenie, którego nie możesz przegapić. Zapisz się już dziś i do zobaczenia na Forum 14 kwietnia!