Forum G2 – 2024

Podsumowanie eventu, aktualizacja po wydarzeniu

Bardzo ciekawy wpis Pani

„Dzisiejsze hasztagForumG2 „Przebudzenie” we Wrocławiu, rzeczywiście zwróciło uwagę na konieczność otrząśnięcia się z drzemki.

Światowa sytuacja geopolityczna wpływa na sytuację Polski i Europy – to fakt. Mamy czas nowej zimnej wojny zatem mobilizacja przemysłu dla obronności, prowadzenie inwestycji w energetyce oraz w technologie kosmiczne dla bezpieczeństwa państwa i obywateli to konieczność.

Mowa była m.in. o innowacyjnych biotechnologiach kosmicznych, polskich szansach zyskania przewag satelitarnych oraz o tym jak podejmować lepsze decyzje strategiczne i biznesowe wykorzystując konstelację satelitów radarowych.

I o czymś jeszcze, co możemy zrobić samodzielnie i natychmiast – o naszym cyberbezpieczeństwie.
Dwa ważne pytania, na które dobrze jest znać odpowiedź:
⚡Jakie jest najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie cyberprzestrzeni?
🔔Jakie jest najskuteczniejsze zabezpieczenie?

Przebudzenie
Krzysztof Konieczny na hasztagForum G2″

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7211358897293451265/

We wtorek 25 czerwca 2024 we Wrocławiu, na Stadionie Miejskim Tarczyński, odbędzie się FORUM G2.

Forum G2 bardzo dziękuję za zaproszenie do poprowadzenia prezentacji i podzielenia się swoim doświadczeniem. Wszystkich naszych klientów i partnerów zapraszam 🤝 na cały event i swoją prezentację.

Dla zainteresowanych mam kod na bezpłatny bilet wstępu: „hagy-o0li-sgn”

Zapowiedź organizatora:

„⚡️ Krzysztof Konieczny – Speaker Forum G2: Przebudzenie Ekspert cyberedukacji VR, Trener CyfrowySkaut Na tegorocznej edycji Forum G2 wystąpi w G2Talks: „Użytkownik – najsłabsze ogniwo w bezpieczeństwie cyberprzestrzeni” ⚡️ 25 czerwca 2024 we Wrocławiu na Tarczyński Arena 🚀 Zarejestruj swój udział już dziś na https://forumg2.com korzystając z preferencyjnych warunków rejestracji 🎫🎫 EARLY BIRDS 🎫🎫 jeżeli: ✅ Interesujesz się sytuacją gospodarczą, geopolityczną i kierunkami rozwoju biznesu i innowacji ✅ Chcesz uczestniczyć aktywnie w dyskusji i wystąpieniach autorytetów i specjalistów z wielu dziedzin podczas kolejnego cyklicznego, czołowego wydarzenia tego typu w Polsce ✅ Chcesz zdobyć kontakty biznesowe na najwyższym poziomie #forumg2 #gospodarka #wroclaw #inowacje #vr

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7209938038150328320/