GFI Software udostępnia VPN Kerio Control za darmo przez 90 dni

KerioControl VPN - 1900x310

Producent oprogramowania Kerio, firma GFI Software postanowiła wesprzeć sektor małych i średnich przedsiębiorstw udostępniając za darmo na okres 90 dni swoje rozwiązanie firewall i VPN, czyli Kerio Control.

Nie ma szybszego sposobu na umożliwienie pracownikom wykonywania ich obowiązków zdalnie niż ustanowienie połączenia VPN, dzięki któremu mają oni dostęp do zasobów firmowych. Wie o tym producent oprogramowania, GFI Software, który zdecydował się wesprzeć małe i średnie biznesy w czasie pandemii koronawirusa poprzez darmowe udostępnienie użytkownikom zapory sieciowej umożliwiającej nawiązywanie połączeń VPN, czyli Kerio Control

Rozwiązanie w swojej podstawowej funkcjonalności udostępniane jest przez 90 dni, natomiast dodatkowe moduły takie jak Kerio Web Filter oraz Kerio Anti-Virus będą dostępne przez 30 dni.

Po upływie 30 dni, użytkownicy, którzy będą chcieli nadal korzystać z modułów Web Filter i Anti-Virus będą mogli wykupić pełną licencję Kerio Control ze 20% zniżką jeśli zakup zostanie zrealizowany do 30 czerwca 2020 roku. Promocja nie obejmuje sprzętu Kerio Control.

Ponadto we wtorek 7 kwietnia 2020 roku o godz. 11:00 producent zaprasza na webinarium pt. „Zapewnij swoim pracownikom zdalnym łączność i ochronę”. Zachęcamy do REJESTRACJI.

Aby pobrać Kerio Control za darmo na 90 dni, odwiedź dedykowaną stronę producenta.