GFI WebMonitor 2015 R2

 

GFI_Logo

Najnowsza wersja GFI WebMonitor to inteligentne oprogramowanie dla klientów biznesowych, które umożliwia monitorowanie aktywności internetowej użytkowników sieci. Poza wykrywaniem, zarządzaniem i zabezpieczaniem ruchu sieciowego w firmie, GFI WebMonitor 2015 R2 pozwala identyfikować zachowania szczególnie nas interesujące lub niepożądane – bez konieczności tworzenia raportów lub przeszukiwania danych w panelu konsoli.

Proste zarządzanie

Dashbord WebInsights pokazuje dane w kontekście i daje odpowiedzi na pytania dotyczące trzech obszarów zarządzania: wydajności, przepustowości i bezpieczeństwa. Na przykład:

  • Jakie zachowania powinny być uznane za normalne w moim środowisku na podstawie zachowań użytkowników mojej sieci?
  • Jak te zachowania wyglądają w tej chwili w stosunku do „normalnego” zachowania?
  • Jeżeli status jest powyżej wyznaczonej granicy i odnotowuje incydenty naruszające bezpieczeństwo, dotyczące użycia pasma lub zmniejszenia produktywności, dlaczego tak się dzieje?

Tworząc granicę możesz podejmować świadome kroki oparte na historii aktywności internetowej użytkowników w Twojej sieci.

Nowa funkcja – usunięcie blokady dostępu na prośbę użytkownika

Do GFI WebMonitor dodano również przydatną funkcję. Użytkownik może zażądać dostępu do zablokowanej strony internetowej bezpośrednio przy komunikacie o zablokowanej witrynie. Administrator sieci zobaczy te prośby w powiadomieniach i może je zatwierdzić bądź odrzucić. Upraszcza to proces udzielania dostępu i eliminuje żmudną konfigurację ręczną.

Więcej informacji

W przypadku pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z partnerem GFI – Sun Capital.