IceWarp Server 12.2 już dostępny

Wersja 12.2 IceWarp Server wprowadza ulepszenia mające na celu usprawnienie współpracy, umożliwienie nowych form pracy zespołowej i poprawienie ogólnej użyteczności. Teraz możesz delegować swoją pocztę, używać TeamChat na iPhone’ie i bez zakłóceń czatować z kolegami ciesząc się niezawodną synchronizacją między urządzeniami.

TeamChat Mobile. Pracuj w drodze.

Jako w pełni funkcjonalna aplikacja uzupełniająca do TeamChat na pulpit, Team Mobile obsługuje pokoje, załączniki, oznaczenia, komentarze i wzmianki. Od teraz TeamChat na pulpit obsługuje spersonalizowane tła. Wsparcie dla iPad i Android już wkrótce.

Nie potrzebujesz biurka, aby być produktywnym.

Stworzenie funkcji bliźniaczej dla TeamChat na pulpit oznacza, że możesz śledzić postępy Twojego zespołu skądkolwiek i reagować natychmiastowo. Pracuj z załączonymi plikami, oznaczaj wiadomości do przeczytania później i wyznaczaj osoby, które powinny przejąć kontrolę.

Wklej email na TeamChat, aby Twoi koledzy mogli go skomentować i odpowiedzieć.

Każdy email w IceWarp 12.2 na pulpit może zostać przekazany do jakiegokolwiek pokoju TeamChat. Nawet użytkownicy TeamChat Mobile mogą skomentować taką wiadomość, odnieść się do niej lub odpowiedzieć na nią używając Apple Mail.

Twoje czaty są aktualne na każdym urządzeniu.

Nowo zaimplementowana obsługa protokołu XMPP Carbons w IceChat zapewnia niezawodne udostępnianie stanów konwersacji pomiędzy wszystkimi klientami użytkownika.

Deleguj maile i zrób dobry użytek ze swojego czasu.

Deleguj pocztę przychodzącą koledze lub asystentowi, aby pomógł Ci ją przejrzeć. Teraz mogą oni odbierać Twoje wiadomości e-mail i zaproszenia na spotkania oraz odpowiadać w Twoim imieniu.

Najnowszy Outlook 365 w pełni wspierany.

Dostęp do maili, kontaktów, kalendarzy i notatek w Outlook. Używaj wszystkich funkcji, które znasz, a także bez zakłóceń korzystaj z potężnej funkcji delegowania. Outlook Sync w IceWarp 12.2 zapewnia pełną kompatybilność z Outlook w Microsoft Office 365. A nasz ulepszony instalator pomaga usprawnić wdrożenie w środowiskach Windows dla przedsiębiorstw.

Poprawki, czyli detale, które mają znaczenie.

  • Przeprojektowano dodawanie załączników w oknie „Komponuj wiadomość”.
  • Uproszczono tworzenie pokoi w TeamChat.
  • Wprowadzono funkcję udostępniania ekranu podczas WebMeetings w przeglądarce Mozilla Firefox oraz rozmowy audio i wideo w IceChat na Android, a także uwierzytelnianie dwuskładnikowe w TeamChat na pulpit. Poprawiono niezliczone błędy.