IceWarp w sektorze ochrony zdrowia

Roman Vishtal

Największym priorytetem dla każdej organizacji opieki zdrowotnej są zdrowi pacjenci. Sektor opieki zdrowotnej generuje każdego roku ponad 19 terabajtów danych klinicznych. Każdy szpital, gabinet lekarski i placówka opieki zdrowotnej musi dbać nie tylko o fizyczne samopoczucie pacjentów, ale także o prywatne informacje zdrowotne. Jak dokładnie IceWarp może pomóc sektorowi opieki zdrowotnej?

Zalety IceWarpa dla firm związanych z opieką zdrowotną:
 • Wymagane zerowe umiejętności informatyczne.

  IceWarp to wszechstronne narzędzie biznesowe do współpracy,  zapewniające wszystko, czego personel medyczny może kiedykolwiek potrzebować. Pulpit nawigacyjny w przeglądarce, firmowa poczta e-mail, TeamChat, bezpośrednie konferencje, obszerne dokumenty pakietu Office i nie tylko. Ten łatwy w obsłudze system pozwala każdemu, od pielęgniarek i lekarzy po inspektorów ochrony danych i kierowników ds. informacji zdrowotnych, wykonywać swoją pracę bez żmudnego uczenia się całkowicie nowego programu. Dzięki temu możesz zapewnić płynny przepływ informacji bez narażania bezpieczeństwa.

 • Przechowywanie w chmurze

  Czas wyrzucić stare szafy i przenieść poufne dane pacjentów do chmury. 100% prywatna chmura, stworzona przy użyciu własnej prywatnej instancji. Ten poziom bezpieczeństwa zasadniczo tworzy ceglany mur ochrony między bardzo wrażliwymi informacjami a innymi, mniej ważnymi danymi dotyczącymi opieki zdrowotnej w Twojej placówce.

 • Całodobowe wsparcie w chmurze i dedykowana migracja

  365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. To czas dostępności zespołu pomocy w chmurze. W sektorze opieki zdrowotnej wszystko może się zmienić w mgnieniu oka, dlatego IceWarp gwarantuje pomoc. Ta sama koncepcja przenosi się również na migrację. Zmiana dostawcy lub systemu, z którego korzystasz, może brzmieć zniechęcająco, dlatego istnieje zespół ds. migracji do chmury. Ich zadaniem jest upewnienie się, że wszystkie przechowywane dane zostaną przesłane szybko i bezpiecznie.

 • Podwój swoje oszczędności

  IceWarp kosztuje połowę taniej, co subskrypcja u innych dostawców. Nie tylko możesz cieszyć się wszystkimi tymi samymi funkcjami i zwiększonym bezpieczeństwem chmury, ale teraz możesz zaoszczędzić połowę tego, co zwykłeś płacić.

 • Zgodność i zarządzanie danymi

  Bezpieczne przechowywanie poufnych informacji medycznych jest ważne. Prawa i rozporządzenia, takie jak RODO, HIPAA, PCI DSS i inne, od lat budzą strach w sercach każdego, kto nie jest na to przygotowany. Dlatego chmura wyposażona w archiwizację i inne podstawowe funkcje, które w pełni spełniają rygorystyczne wymagania ochrony danych medycznych. Korzystając z IceWarp, możesz wreszcie cieszyć się certyfikowaną ochroną jako powszechną praktyką.

 • Brak przetwarzania danych

  IceWarp nie jest agencją marketingową ani medialną. Podobne produkty dostarczane przez Google i Microsoft są świetne. Ale te korporacje następnie wykorzystują te informacje do ulepszania otrzymywanych reklam na podstawie treści e-maili. IceWarp tak nie robi. Twoje dane dotyczące opieki zdrowotnej są całkowicie twoje.

Krótko mówiąc, IceWarp został stworzony dla sektora opieki zdrowotnej. Bez względu na specyfikę Twojej organizacji lub obiektu, wszystkie narzędzia, zgodność i zabezpieczenia, których potrzebujesz, znajdziesz tutaj.

Masz dodatkowe pytanie — proszę o kontakt.

Źródło.