Relacja z międzynarodowych targów wynalazków i innowacji „INTARG” 2024

Sandra Jurkowska

 

W dniach 21-23 maja mieliśmy przyjemność uczestniczyć w międzynarodowych targach wynalazków i innowacji „INTARG” 2024. Było to wspaniałe doświadczenie, a organizacja targów była na najwyższym poziomie.

Nasze stanowisko mieściło się w hali młodych wynalazców, gdzie pośród wielu wspaniałych innowacji nasze rozwiązanie przyciągało uwagę i zainteresowanie odwiedzających. Byliśmy dumni, mogąc zaprezentować nasz projekt, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Podczas targów mieliśmy okazję poznać wielu wspaniałych ludzi z całego świata. Wymiana doświadczeń i inspiracji z innymi wynalazcami oraz specjalistami z różnych branż była dla nas niezwykle cenna.

Kulminacyjnym punktem naszego udziału w targach był konkurs, który odbył się ostatniego dnia na naszym stoisku. Wzięło w nim udział wielu uczestników, a po emocjonujących zmaganiach wyłoniliśmy trzech zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy! Każdy z nich otrzymał nagrody, które mamy nadzieję, będą dla nich dodatkową motywacją do dalszego zabezpieczania się w sieci.

Udział w „INTARG” 2024 był dla nas nie tylko okazją do prezentacji naszych osiągnięć, ale także inspiracją do dalszego działania i rozwoju. Dziękujemy organizatorom za profesjonalne przygotowanie tego wydarzenia oraz wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i podzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami.