Kerio® Connect 8.5

KerioConnect_Stacked_Color

Dziś Kerio® Technologies wydało najnowszą wersję Kerio Connect 8.5, ugruntowując swoją pozycję lidera w dziedzinie współpracy i komunikacji, poprawiając wydajność użytkownika końcowego oraz ulepszając funkcje mobilne i bezpieczeństwo.

Kerio Connect 8.5 usprawnia współpracę, mobilność i bezpieczeństwo: wspiera najnowszą wersję protokołu Exchange ActiveSync (EAS), ulepszając internetowy dostęp do skrzynki, oraz zwiększając bezpieczeństwo.

  • Exchange ActiveSync – usprawnia wdrożenie i zarządzanie poprzez brak konieczności posiadania wtyczki Outlook, z dodatkową korzyścią szybszego wyszukiwania i dostępu do folderów.
  • Ulepszenia Kerio Connect Client – tworzenie nowych kontaktów bezpośrednio z poziomu wiadomości e-mail, zmienianie reguł filtrowania i wiele więcej. Nowa funkcja – czas podróży, aby określić czas jako wolny/zajęty w oparciu o harmonogram podróży.
  • Zwiększone bezpieczeństwo – poprawa bezpieczeństwa dzięki najnowszym standardom szyfrowania, domyślne poziomy szyfrowania w celu zminimalizowania ryzyka związanego z nadużyciami i podatnościami.
  • Koniec wsparcia dla Microsoft Entourage 2008 – W związku z zakończeniem wsparcia przez Microsoft, Kerio nie wspiera już Entourage 2008. Użytkownicy mogą wybrać IMAP, dokonać aktualizacji Microsoft Outlook lub korzystać z innych klientów takich jak Apple Mail lub Kerio Connect Client.

Aby pobrać najnowszą wersję, odwiedź sekcję wsparcia na stronie internetowej producenta. Zapraszamy również do zapozniania się z release notes, a w przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z dystrybutorem Kerio w Polsce – Sun Capital.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w nadchodzącym webinarze producenta na żywo, we wtorek, 26 maja 2015 o godzinie 15:00. Webinar będzie poświęcony m.in. najnowszej wersji Kerio Connect 8.5. Rejestracja: Performance Optimization in Kerio Connect Client.

 

1 Komentarz. Zostaw nowy

Mam nadzieję, że producenci nie wbudowali następnego konia trojańskiego ograniczającego funkcjonalność za którego musimy się teraz za nich wstydzić przed naszymi klientami. Mam kilku klientów, którzy nie mogą zaktualizować Kerio Connect ze wzg. na nagłe wyłączenie Exchange ActiveSync i zmuszanie do rocznego przedłużania całej licencji, gdzie obiecywali coś innego. Radziłem pozwy sądowe, ale mali użytkownicy po 10-20 licencji mają inne problemy jak oszustwa Cześków.