Kerio Connect dostępny w wersji 9.2

connect-9-2 Najnowsza wersja nagradzanego rozwiązania z zakresu komunikacji i pracy grupowej wprowadza nowych klientów desktopowych, integrację z klientem desktopowym Spark i więcej.

25 października 2016 producent Kerio® poinformował o udostępnieniu Kerio Connect w wersji 9.2. Ulepszone rozwiązanie zostało wyposażone w kompletną, zewnętrzną aplikację do komunikacji, zintegrowane z inteligentnym klientem poczty na telefon – Spark, a także umożliwiło zdalne zarządzanie w chmurze dzięki MyKerio.

„Kerio Connect 9.2 zwiększa produktywność w miejscu pracy dzięki nowym, łatwiejszym w użyciu aplikacjom desktopowym oraz dla urządzeń mobilnych”, powiedziała Heather Paunet, wiceszefowa Działu Produktów Kerio Technologies. „Nasza nowa aplikacja dla Windows i Mac oraz integracja z aplikacją inteligentnej poczty Spark od Readdle dla iOS sprawia, że szybka i efektywna komunikacja staje się dla użytkowników łatwiejsza niż kiedykolwiek”. Nowa aplikacja dla Windows i Mac zawiera takie funkcje jak ciągłe zalogowanie, powiadomienia o nowych wiadomościach, czat oraz wydarzenia, może również zostać skonfigurowana jako domyślna aplikacja pocztowa.

Kerio Connect 9.2 umożliwia użytkownikom iOS założenie konta w popularnej aplikacji inteligentnej poczty Spark od Readdle przy użyciu zintegrowanego profilu Kerio Connect. Aplikacja pomaga użytkownikom skupić się na ważnych wiadomościach i spędzać mniej czasu na sortowaniu maili o niższym priorytecie.

Nowa wersja Kerio Connect jest zintegrowana z MyKerio, czyli opartym na chmurze, dostępnym przez przeglądarkę narzędziu służącym do zarządzania, usprawniającym administrację kilkoma instalacjami Kerio, w tym Kerio Control, Kerio Operator oraz Kerio Connect.

Po udostępnieniu na początku tego roku aplikacji MyKerio dla iPhone’a i Apple Watch, Kerio Technologies zaprezentowało jej odpowiednik dla Android’a zapewniający monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz powiadomienia dla wszystkich powiązanych instalacji.

Dzięki opcjom wdrożenia dla Windows, Mac, Linux i VMware, Kerio Connect 9.2. może działać praktycznie w każdym środowisku chmurowym lub lokalnym. Usługa hostowanej poczty w chmurze Kerio Connect jest świadczona przez partnerów Kerio na całym świecie, a ceny wersji instalowanej lokalnie zaczynają się od 408 EUR za pięciu użytkowników.