Kerio®: Mirek Kren obejmuje stanowisko Chief Executive Officer

KerioLogo

15 października 2015 Kerio® Technologies ogłosiło mianowanie pochodzącego z Czech Mirka Krena na stanowisko Chief Executive Officer. Mirek Kren pracuje w Kerio od 12 lat. Jako dyrektor generalny, będzie teraz przewodniczył globalnemu zarządowi i będzie odpowiedzialny za ogólną strategię biznesową.
Dotychczasowy dyrektor generalny, Scott Schreiman, objął stanowisko Executive Chairman.

– Mirek jest sprawdzonym liderem z biznesową wizją, wielkim doświadczeniem w zarządzaniu i umiejętnościami budowania zespołu – powiedział Scott Schreiman, Executive Chairman w Kerio Technologies. – Dzięki jego głębokiej wiedzy na temat firmy i znajomości oferowanych rozwiązań, mam pewność, że Mirek będzie współtworzył sukces Kerio w najbliższych latach.

Jestem zaszczycony objęciem stanowiska Chief Executive Officer. Najbliższe lata będą bardzo ekscytujące dla Kerio, ponieważ dostarczamy coraz bardziej inteligentne i wydajne rozwiązania do komunikacji i bezpieczeństwa – powiedział Kren. – Wierzę, że Kerio ma ogromne możliwości w dostarczaniu innowacyjnych produktów na rynek, oraz że przy wsparciu naszej rozbudowanej sieci partnerskiej możemy spełniać oczekiwania zarówno małych i średnich firm w dziedzinie komunikacji i zabezpieczeń .

Przed nominacją, jako Chief Operating Officer and General Manager, Kren zajmował się sprawami organizacyjnymi firmy, zarządzając zespołem, aby skupić się na rozwoju Kerio® Connect, Control i Operator, oraz nowego serwisu MyKerio Cloud.

O Kerio Technologies

Kerio dostarcza bezpieczne i proste rozwiązania dla klientów biznesowych dla ponad 60 tysięcy małych przedsiębiorstw i milionów użytkowników na świecie. Wielokrotnie nagradzany serwer poczty e-mail, UTM/firewall, VOIP oraz rozwiązania do współpracy są rozprowadzane przez sieć ponad 6000 partnerów handlowych. Kerio jest rentownym i ciągle rozwijającym się liderem technologicznym z główną siedzibą w San Jose w Kalifornii oraz oddziałami w Wielkiej Brytanii, Czechach, Rosji, Australii i Brazylii.