Kerio Operator – Przewodnik wdrożenia

kop_small_bubble

Na naszej stronie kerio.suncapital.pl pojawił się przewodnik wdrożenia Kerio® Operator. Przewodnik ten to praktyczna instrukcja instalacji systemu telefonicznego na opisanym przykładzie.

Łatwe zarządzanie biznesowym systemem VOIP

Kerio Operator to nowoczesna centrala PBX, usprawnienie biznesowej komunikacji głosowej na poziomie bezpiecznego i ekonomicznego zarządzania zapowiedziami, sekretariatem, pocztą głosową i faksem. Wspomniana instrukcja zawiera klarowne informacje na temat wdrożenia oraz konfiguracji rozmaitych funkcji systemu. Z pewnością ułatwi ona Państwu rozpoczęcie pracy z Kerio Operator.

Lekturę polecamy również tym partnerom i klientom, którzy nie korzystali wcześniej z Kerio Operator. Instrukcja ta pokazuje, że jest to przydatny i przyjazny system telefoniczny oraz daje wgląd do jego praktycznych funkcji. Z pewnością przekonamy Was, że nowe technologie mogą być bardzo proste w implementacji.

W przypadku dodatkowych pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem rozwiązań Kerio w Polsce – firmą Sun Capital Sp. z o.o.

1 Komentarz. Zostaw nowy

Świetny artykuł. Polecam!