Kerio® w zestawieniu najlepszych producentów zabezpieczeń CIOReview

CIOReviewRoczne zestawienie RSA docenia jakość Kerio® w dostarczaniu rozwiązań i zabezpieczeń IT dla małych i średnich firm.

Kerio® Technologies ogłosiło, że zostało uwzględnione przez CIOReview w zestawieniu 20 najbardziej obiecujących dostawców rozwiązań bezpieczeństwa RSA na rok 2015. Coroczna lista firm jest wybierana przez panel ekspertów i członków redakcji CIOReview, aby wyrazić uznanie i promować przedsiębiorczość technologiczną.

Kerio® pomaga małym i średnim firmom zabezpieczyć się przed zagrożeniami internetowymi. W przeciwieństwie do większości urządzeń UTM, które przeznaczone są dla dużych przedsiębiorstw i wymagają skomplikowanych instalacji i konfiguracji, Kerio jest łatwym do administrowania rozwiązaniem all-in-one, które służy do ochrony i zarządzania siecią. Produkty Kerio są elastyczne, działają na większości konfiguracji sprzętu i oprogramowania dostarczając funkcjonalność klasy korporacyjnej przy niskim koszcie całkowitym.

Już od jakiegoś czasu obserwujemy Kerio Technologies, ze względu na jego działania w dziedzinie RSA Security. Cieszymy się, że możemy w tym roku zaprezentować tego producenta, jako że nieustannie doskonali się w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań technologicznych. – powiedział Harvi Sachar, wydawca i założyciel CIOReview. Kerio ciągle wprowadza innowacje, ułatwiając pracę swoim klientom na całym świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obecności Kerio Technologies w naszym rankingu wiodących producentów.

Jesteśmy zachwyceni uznaniem przez panel ekspertów i liderów CIOReview – powiedział Mirek Kren, dyrektor operacyjny (COO) i manager generalny Kerio Technologies. Ciągle skupiamy się na zapewnieniu bezpieczeństwa IT dla małych i średnich firm, łącząc zaawansowane technologie bezpieczeństwa i prostotę zarządzania. Ostatnio dodaliśmy dwuetapową weryfikację, filtrowanie zawartości HTTPS i dostęp na prawach gościa, aby zwiększyć ochronę przed nowymi zagrożeniami.

O Kerio Technologies

Kerio dostarcza bezpieczne i proste rozwiązania klientom biznesowym w ponad 60 tysiącach małych przedsiębiorstw. Wielokrotnie nagradzany e-mail, UTM/firewall, VOIP oraz rozwiązania komunikacyjne są rozprowadzane przez sieć ponad 6000 partnerów handlowych. Kerio jest rentownym i ciągle rozwijającym się liderem technologicznym z główną siedzibą w San Jose w Kalifornii oraz oddziałami w Wielkiej Brytanii, Czechach, Rosji, Australii i Brazylii.

O CIOReview

CIOReview zajmuje się zestawianiem najlepszych firm w wielu dziedzinach technologicznych. Poprzez nominacje i konsultacje z liderami branży redakcja wybiera najlepszych w różnych domenach. RSA Security Solution Providers to coroczne zestawienie 20 najbardziej obiecujących dostawców rozwiązań bezpieczeństwa RSA w Stanach Zjednoczonych.

Dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej o produktach Kerio Technologies zapraszamy do kontaktu z dystrybutrem Kerio w Polsce – firmą Sun Capital.