Kerio Workspace 1.2 beta 2

Jako pierwsi przedstawiamy na razie nieoficjalne informacje na temat nowych funkcji dostępnych w Kerio Workspace 1.2. Dla wszystkich użytkowników zapisanych do programu beta Kerio, dostępny jest on do pobrania jako wersja beta 2. Każdy użytkownik zapisany do programu otrzymał wiadomość email, z indywidualnym linkiem. Zachęcamy gorąco do testowania i dzielenia się z nami spostrzeżeniami na temat produktu. Wszystkie opinie i uwagi zostaną zgłoszone do producenta, aby wersja finalna była wolna od błędów. Poniżej przedstawiamy listę funkcji, których możemy się spodziewać wraz z pojawieniem się oficjalnie Kerio Workspace 1.2:

Synchronizacja biblioteki plików: Każda biblioteka plików będzie miała opcję synchronizacji z naszym komputerem. Po uaktywnieniu tej opcji, wszystkie pliki z danej biblioteki zostaną umieszczone w folderze lokalnym na komputerze, w katalogu Kerio Workspace, w folderze domowym użytkownika oraz wymuszona zostanie ich synchronizacja. Wszystkie zmiany wprowadzone na komputerze, będą miały swoje odzwierciedlenie w bibliotece plików w Kerio Workspace oraz odwrotnie – modyfikacje w Workspace zostaną zsynchronizowane z katalogiem lokalnym. Lista wszystkich zsynchronizowanych bibliotek będzie widoczna w interfejsie użytkownika w „Menedżerze biblioteki plików”.

Kalendarz: zdarzenia i zadania: Dostępne będą dwa nowe elementy: zdarzenia – prosty komponent kalendarza, umożliwiający planowanie webinariów, spotkań, podróży, etc. oraz zadania – oferujące oznaczanie wpisów oraz przydzielanie terminów ich wykonania. Wszystkie elementy zdarzeń oraz zadań będą miały możliwość eksportu do aplikacji kalendarza – iCal, Lightning, Outlook. Dla każdej przestrzeni i strony będzie dostępny link, po kliknięciu w który zostanie wyświetlona informacji w formacie vCalendar o wszystkich zdarzeniach i zadaniach w obrębie tej przestrzeni/strony. Po prostu przejdź do strony lub przestrzeni, wybierz „Pokaż łącze” z menu kontekstowego, a zobaczysz okienko z dwoma linkami: linkiem do samej strony, do otwarcia w przeglądarce lub wysłania przez email oraz linkiem do kalendarza, który możesz otworzyć w aplikacji kalendarza.

Zaktualizowany interfejs mobilny: Interfejs mobilny dla smartphonów oraz tabletów został znacząco poprawiony. Usunięto liczne małe błędy, a także usprawniono działanie interfejsu użytkownika. Dodano podgląda źródła wiadomości oraz możliwość komentowania za pośrednictwem smartphona i tabletu. Postarano się też o wsparcie dla iPada. Interfejs mobilny dla iPada jest teraz lepiej zoptymalizowany.

Integracja z Kerio Directory: Kerio Workspace wspiera integrację z usługą katalogową Kerio Directory. Dodano także możliwość jednorazowego logowania (SSO) do wszystkich interfejsów WEB produktów Kerio. Już wkrótce integracja z Kerio Directory będzie dostępna także w innych produktach KERIO.

Zdjęcie w profilu użytkownika: Każdy użytkownik będzie mógł dodać swoje zdjęcie do Kerio Workspace. Zdjęcia będą widoczne w źródle wiadomości, dyskusjach oraz w okienku dialogowym podczas udostępniania. Kerio Workspace będzie mógł również pobierać zdjęcia użytkowników z usługi katalogowej. Każdy użytkownik będzie miał możliwość zastąpienia zdjęcia w swoim interfejsie.

Rozszerzone wyszukiwanie: Wyszukiwanie będzie działać szybciej, dokładniej oraz obejmie również dyskusje i komentarze. Będzie także możliwość ograniczenia wyszukiwania do określonej strony.

Gorąco zapraszamy do testowania. Wszystkich zainteresowanych produktem zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: . Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące któregokolwiek z produktów KERIO, zapraszamy do kontaktu: sprzedaz(at)suncapital.pl.

1 Komentarz. Zostaw nowy

bmi calculator
28/02/2015 14:03

Bmi Chart

Bmi Calculator