Leasing sprzętu i oprogramowania – Twoja szansa na rozwój!

Dzisiejsza rywalizacja na rynku wymaga od niemal każdej gałęzi działalności gospodarczej korzystania tylko z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań. Jeżeli odstajesz technologicznie od konkurencji to na starcie skazujesz się na znacznie cięższą pracę i kiepskie efekty. Oczywiście dostęp do aktualnych rozwiązań wymaga dużych nakładów finansowych. Najpoważniejszy problem związany z wdrożeniem nowych technik w działalności to zwykle bariera finansowa, trudna do przeskoczenia zwłaszcza dla małych i średnich firm. Czy jest zatem sposób na finansowanie koniecznych inwestycji w firmie poza niekorzystnymi i pełnymi wymogów zobowiązaniami kredytowymi?

Naprzeciw „mniejszym graczom” wychodzi idea leasingu sprzętu i oprogramowania IT. Świetnym partnerem w rozwoju Twojej organizacji jest firma Grenke działająca w ramach koncernu Grenkeleasing AG. Firma działa aktywnie na terenie Polski od 2004 roku i sprawnie wspiera nowe rozwiązania dając klientom ogromne możliwości wyboru spośród gamy produktów, począwszy od specjalistycznego sprzętu medycznego, przez sprzęt komputerowy czy nawet oprogramowanie IT. Właśnie ostatni element czyni Grenke świetnym partnerem dla małych przedsiębiorstw. Wystarczy wspomnieć ile w ostatnim roku wydaliśmy na soft antywirusowy lub oprogramowanie do poczty elektronicznej. Są to rozwiązania niezbędne, ale zwykle pojawia się konieczność wdrożenia nowego produktu, a budżet (zwłaszcza w organizacjach państwowych) jest już ściśle zaplanowany. Zamiast łapać się za głowę wystarczy skontaktować się z partnerem Grenke, a decyzję o podjęciu współpracy otrzymują Państwo w ciągu 30 minut.

Obecna oferta leasingowa Grenke dotyczy finansowania sprzętu komputerowego, biurowego, oprogramowania, sprzętu fotograficznego, telekomunikacyjnego i medycznego. Przy czym współpracę leasingową można podjąć już od kwoty 3000 zł (1500 zł w przypadku przedmiotów IT).

 

Dowiedz się więcej o korzystnych warunkach leasingu oprogramowania:

www.suncapital.pl

suncapital@suncapital.pl