Magentowe dni cyberbezpieczeństwa w T-mobile z CUH

Na całym świecie, także w Polsce, październik traktowany jest jako miesiąc cyberbezpieczeństwa. Wiele firm w tym czasie organizuje dedykowane eventy w tej tematyce.

Już w trasie do Warszawy poranek zwiastował dzień w kolorach magenty. Znaki na niebie okazały się prorocze, gdyż do końca dnia kolor ten był częścią realizowanej przeze mnie misji szkoleniowej.

Wczoraj miałem przyjemność pomagać i uczestniczyć w evencie cyberbezpieczeństwa w firmie T-Mobile. Wraz z Paniami z firmy HTC Vive stworzyliśmy stoisko z okularami HTC Vive Focus 3 i wgraną aplikacją szkoleniową Company(un)hacked.

 

galeria zdjęć poniżej:

Polski oddział T-Mobile zdecydował się na zakup naszego szkolenia CUH w projekcie vrtraining.cloud ze względu na wygodny i nowoczesny sposób realizowania misji szkoleniowej dla pracowników korporacji. Nasze innowacyjne szkolenie w T-Mobile ma być uzupełnieniem dla innych form kształtowania i uświadamiania pracowników z zakresu zagrożeń płynących z sieci.
– Kluczowym czynnikiem jest swoboda zastosowania szkolenia przez osobę zajmującą się w firmie. Taka możliwość jest szczególnie ważna dla osoby zarządzającej i realizującej szkolenia dla nowych pracowników oraz narzędzie do uatrakcyjniania eventów firmowych oraz klasycznych szkoleń z zakresu cyberbezpieczeństwa.

– Kolejnym ważnym atutem naszego szkolenia jest technologia i jej innowacyjna forma w wersji rozgrywki VR realizowanej na dedykowanym sprzęcie. Osoby, które muszą podejść do zadania szkoleniowego z cyberbezpieczeństwa otrzymują w atrakcyjnej formie wiedzę z zakresu problematyki ataków, technik i zagadnień związanych z bezpieczną pracą na komputerze w firmie. Dodatkowo mają możliwość zapoznania się z technologią VR i imersją, która daje ogromną przewagę nad klasyczną formą przekazu w przyswajaniu wiedzy.

Dla nas jak zwykle bardzo ważne są miłe słowa i uśmiechy na twarzach kursantów kończących realizować scenariusze ataków.
#naukaprzezzabawe