MailStore: Coraz większe zainteresowanie archiwizacją e-mail w chmurze

mailstore-logoProducent oprogramowania do archiwizacji e-mail MailStore typuje archiwizację w chmurze dla małych i średnich firm jako jeden z najważniejszych trendów IT w nadchodzącym roku.

Dostawcy usług IT będą rozszerzać swoje portfolio o taką usługę ze względu na obecny już w niektórych krajach obowiązek archiwizacji korespondencji elektronicznej. Obowiązek ten nie jest jeszcze uregulowany prawnie w Polsce, ale spodziewamy się, że takie przepisy są naprawdę kwestią czasu.

MailStore Service Provider Edition (SPE) to oprogramowanie, dzięki któremu dostawcy usług IT mogą bezpiecznie archiwizować wiadomości dla klientów. To oprogramowanie oferowane jako usługa jest zgodne z wymogami prawnymi oraz daje pełny dostęp do zarchiwizowanych wiadomości. Dostęp do archiwum jest na przykład możliwy za pomocą klienta Microsoft Outlook i dzięki bezproblemowej integracji archiwum można je błyskawicznie przeszukiwać. MailStore SPE jest rozwiązaniem programowym, które jest instalowane na serwerach dostawcy usług IT i jest udostępniane klientom w chmurze.

Dowiedz się więcej na temat MailStore SPE lub skontaktuj się z dystrybutorem MailStore w Polsce – firmą Sun Capital.

źródło: Blog MailStore