MailStore Server 10 z nagrodą Gold Award od MSExchange.org

Z dumą informujemy, że MailStore Server, którego polskim dystrybutorem jest firma Sun Capital, po raz trzeci został doceniony przez portal MSExchange.org. Recenzent produktu, Steve Goodman, przyznał wersji 10-tej tego oprogramowania do archiwizacji poczty aż pięć gwiazdek, co zagwarantowało rozwiązaniu nagrodę Gold Award. To kolejny sukces niemieckiego producenta, który na początku tego roku pochwalił się świetnymi wynikami badań satysfakcji wśród użytkowników końcowych (98,9% zadowolonych klientów) oraz zwiększeniem liczby klientów do 40,000 w ponad 100 krajach.

server10-box_with-award-logoW swojej recenzji Goodman zwraca uwagę na fakt, że MailStore Server doskonale nadaje się dla małych i średnich firm. Do niewątpliwych zalet tego rozwiązania recenzent zalicza łatwą instalację produktu, która nie wymagała zasięgnięcia porad u specjalistów z MailStore, funkcje bezpieczeństwa pozwalające administratorom na archiwizację poczty w sposób zgodny z wymogami prawa, a także zadowolenie użytkowników końcowych z oferowanej przez producenta usługi wsparcia technicznego.

Goodman chwali również funkcję wyszukiwania, określając jej działanie jako szybkie. Według recenzenta atutem  jest mnogość opcji wyszukiwania, które można rozpocząć od wpisania metadanych, takich jak nazwy nadawców, odbiorców, czy temat wiadomości, a skończywszy na wyszukiwaniu określonych elementów w treści lub załączniku maila.

Uwadze Goodmana nie umknął także fakt, iż w wersji 10-tej poziom bezpieczeństwa archiwizowanych danych został zwiększony, a to za sprawą szyfrowania baz danych, w których przechowywane są metadane wiadomości, a także szyfrowaniu powiązanej ścieżki audytu.

Całą recenzję autorstwa Goodmana można przeczytać tutaj. Zachęcamy do lektury!

Źródło