MailStore Server 11.1 już dostępny

mailstore-boxes-all

W środę 18 lipca 2018 producent oprogramowania do archiwizacji poczty elektronicznej, MailStore Software GmbH, zaprezentował swoje nagradzane rozwiązanie w wersji 11.1.

Niniejsza aktualizacja skupia się zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa archiwów użytkowników. W tym celu zdefiniowano nowe polityki dotyczące haseł tworzonych dla MailStore Server oraz MailStore SPE, m. in. te dotyczące ich minimalnej długości oraz poziomu złożoności. 

Ponadto użytkownicy z prawem do zmiany hasła mają teraz możliwość zmiany osobistego hasła w MailStore Web Access. Dotyczy to zarówno użytkowników serwera MailStore, jak i użytkowników MailStore SPE.

W wersji 11.1 oprogramowania poprawiono również użyteczność MailStore Web Access starając się usprawnić korzystanie z tej formy dostępu użytkownika do archiwum.

Przy okazji aktualizacji oprogramowania producent ogłosił, że MailStore oferuje jedynie ograniczoną kompatybilność z Microsoft Exchange Server 2003 i 2007, a zatem zapewnia dla nich ograniczone wsparcie techniczne. Co więcej, MailStore zastrzega sobie prawo do całkowitego usunięcia wsparcia dla tych produktów w przyszłej aktualizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z listą zmian wprowadzonych w MailStore Server oraz MailStore SPE.