MailStore Server 9.2 już dostępny

mailstore-logo

MailStore Server posiada ponad 25.000 klientów korporacyjnych w ponad 100 krajach i jest jednym z najczęściej wykorzystywanych rozwiązań do archiwizacji poczty elektronicznej.

Zintegrowany harmonogram zadań sprawia, że archiwizacja jest jeszcze łatwiejsza

MailStore Software GmbH, niemiecki specjalista od archiwizacji e-mail przedstawił wersję 9.2 MailStore Server.

Wersja 9.2 wprowadza obszerny harmonogram zadań, który jest w pełni zintegrowany i eliminuje wykorzystanie zewnętrznych narzędzi, takich jak Windows Task Scheduler. Dzięki temu wszelkie zadania zabezpieczeń i zarządzania mogą być ustawione automatyczne zgodnie z harmonogramem. Można je następnie wygodnie monitorować za pośrednictwem centralnego interfejsu. Obejmuje to tworzenie kopii zapasowych, odbudowę uszkodzonych indeksów wyszukiwania, weryfikowania integralności oraz kompresowania baz danych.

Dodatkowe nowe funkcje wersji 9.2 obejmują zaawansowane wsparcie dla Microsoft Office 365. Firmy, które nie mają własnego Active Directory mogą teraz także synchronizować listy użytkowników bezpośrednio przez Office 365. Uwierzytelnienie użytkownika MailStore Server może być teraz wykonywane bezpośrednio przy użyciu danych dostępu do Office 365.

Użytkownikom końcowym szczególnie spodoba się optymalizacja listy wiadomości dla dodatków MailStore Web Access i Outlook. To znacznie ułatwia poruszanie się wśród obszernych wyników wyszukiwania lub zawartości folderów, co sprawia, że program jest przyjazny dla użytkownika.

Wersja 9.2 zawiera także ponad 20 innych ulepszeń, które można znaleźć w oficjalnym dzienniku zmian MailStore Server.

Dostępność

MailStore Server 9.2 jest już dostępny do pobrania bezpłatnie dla wszystkich klientów z aktualną subskrypcją wsparcia i aktualizacji. Dla nowych klientów dostępna jest do pobrania pełna, darmowa, 30-dniowa wersja próbna.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z dystrybutorem MailStore, firmą Sun Capital.