MailStore Server w wersji 10.2 już dostępny

W wersji 10.2 tego oprogramowania do archiwizacji poczty, niemiecki producent konsekwentnie realizuje założone cele, dostarczając użytkownikom jeszcze bardziej przyjazne rozwiązanie, które zapewnia maksimum zgodności z wymogami prawnymi.

technology-access-archive

Nowa wersja MailStore Server oferuje wygodniejszy dostęp do archiwum przez przeglądarkę (Web Access) z urządzeń mobilnych. Wersja 10.2 została zaprojektowana według założeń designu responsywnego, co oznacza, że rozmiar przeglądanych stron dostosowuje się do rozmiaru wyświetlacza Twojego urządzenia mobilnego, tym samym ułatwiając przeglądanie archiwum gdziekolwiek jesteś – w biurze czy poza nim. Teraz pracownicy korzystający z dostępu przez przeglądarkę na którymkolwiek z urządzeń mobilnych mogą przenosić lub usuwać wiadomości do i z archiwum w zależności od posiadanych uprawnień.

Drugą kluczową funkcjonalnością zaprezentowaną w wersji 10.2 jest możliwość dodawania przez użytkownikówtechnology-compliance-legal podpisów cyfrowych do wiadomości eksportowanych z archiwum. W ten sposób wiadomo czy e-mail został zmodyfikowany podczas migracji, czy też nie, co stanowi kolejny krok producenta w celu zapewnienia użytkownikom jeszcze większej zgodności z przepisami prawnymi.

Przekonaj się sam czy nowa wersja MailStore Server spełnia Twoje oczekiwania, 30-dniowa wersja próbna dostępna jest tutaj.

 

Źródło:https://www.mailstore.com/en/blog/2017/10/18/release-day-for-mailstore-10-2-responsive-web-access-digitally-signed-exports/