Marcowe webinaria SOPHOS PL dotyczące ochrony infrastruktury IT w dobie koronawirusa

{a9c65c73-1097-4d8f-ab84-5565afc3e581}_sophoscoronaviruseBannerPLv2

Wraz z producentem SOPHOS zapraszamy na dwa webinaria w języku polskim, które dotyczyć będą zabezpieczenia firmowych infrastruktur IT w obecnej, trudnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Pierwsze webinarium, które odbędzie się w czwartek 26 marca 2020 r. o godz. 10:00, skupi się na temacie ochrony przed mailami phishingowymi związanymi z koronawirusem (np. takimi jak ten) i atakami typu zero-day. Dowiesz się:

  • Jak zapobiegać atakom phishingowym poprzez edukację użytkowników?
  • Jak działają oszustwa typu phishing i co może stać się z danymi w najgorszym przypadku?
  • W jaki inny sposób cyberzagrożenia mogą dostać się do systemu oraz metody zapobiegania utracie danych dzięki ochronie urządzeń końcowych nowej generacji SOPHOS;
  • Jak zapewnić „zdrowe cyberbezpieczeństwo” organizacji dzięki zsynchronizowanym rozwiązaniom, które wymieniają informacje między sobą w czasie rzeczywistym?

REJESTRACJA 26.03.2020 r.

Drugie webinarium odbędzie się w poniedziałek 30 marca 2020 r. o godz. 10:00 i odpowie na bardzo ważne w zaistniałej sytuacji pytanie: jak zapewnić pracownikom zdalnym bezpieczną pracę w domu, jednocześnie chroniąc firmowe dane i zachowując zgodność z regulacjami RODO? Podczas tej sesji eksperci SOPHOS przedstawią najlepsze praktyki w zakresie bezpiecznej pracy zdalnej, w tym porady dla zespołów IT. 

REJESTRACJA 30.03.2020 r.

Zachęcamy do udziału!