Nie kupuj kota w worku – przetestuj rozwiązania Kerio

Ulotka produktowa to za mało? Manual jest zbyt obszerny, aby czytać go od deski do deski? Informacje na stronach internetowych producenta nie rozwiązują wszystkich wątpliwości? Sprawdź funkcjonalność rozwiązań Kerio we własnym środowisku. Pobierz trial i skorzystaj z możliwości bezpłatnego testowania produktu przez 30 dni.

testuj Wersja próbna nie różni się funkcjonalnie od wersji pełnej. Każdy, kto będzie chciał przetestować produkt, może zrobić to bez ograniczenia maksymalnej ilości użytkowników. Dodatkowym atutem wersji trial dostarczanych przez producenta, jest możliwość ich późniejszego wykorzystania w środowisku produkcyjnym – po skończonych testach nie trzeba deinstalować produktu, a wszystkie konfiguracje dokonane w okresie testowym mogą zostać wykorzystane w dalszej pracy, po wprowadzeniu zakupionego klucza licencyjnego.

Skąd pobrać wersje próbne? Z naszej strony dedykowanej produktom Kerio.

Nie ważne na jakiej platformie pracujesz, produkty Kerio przygotowane są do zainstalowania na systemach rodziny Windows, Mac, Linux. Istnieje także możliwość wykorzystania gotowego obrazu maszyny wirtualnej na VMware, Parallels lub Hyper-V. Kerio Control oraz Kerio Operator dostępne są także w postaci Software Appliance (obrazu ISO opartego na systemie Kerio bazującym na jądrze Linux) oraz Hardware Appliance (dedykowanego sprzętu w obudowie typu Desktop lub 1U Rack).

Dla tych osób, które w pierwszych krokach chciałyby zobaczyć konsolę zarządzającą oraz interfejs użytkownika, Kerio przygotowało wersje LiveDemo, dzięki którym w szybki sposób każdy może przekonać się o łatwości i intuicyjności administrowania oraz użytkowania produktów. Więcej informacji tutaj.

Wszystkich zainteresowanych przetestowaniem funkcjonalności Kerio Connect informujemy, że zapewniamy możliwość przygotowania bezpłatnych kont testowych na ustalony okres, na naszym serwerze. Dzięki nim możliwe jest sprawdzenie działania interfejsu Webmail, zsynchronizowanie konta z Outlookiem oraz obsługa poczty na urządzeniach mobilnych.
W przypadku testów oraz jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Prowadzimy również szkolenia oraz bezpłatne prezentacje produktów Kerio. Skontaktuj się z nami.