Nitrokey – polska dystrybucja w Sun Capital

nitrokeySun Capital poszerzył ofertę

Sun Capital od 1 sierpnia został autoryzowanym dystrybutorem Nitrokey. W ramach współpracy zaoferuje partnerom szyfrowane USB niemieckiej marki. Nowe rozwiązania obejmują m.in. na przechowywanie sprzętowo zaszyfrowanych danych na pendrive, szyfrowanie plików na dysku twardym, szyfrowanie korespondencji email, bezpieczne logowanie do systemu, ochronę serwerów, usługi cloud. Aplikacja kliencka jest dostępna w j. polskim.”

źródło CRN

 

Wrocławski dystrybutor z nową umową

Powstała w 2004 roku wrocławska firma Sun Capital Sp. z o.o. rozpoczęła współpracę z niemieckim producentem Nitrokey. Konsekwencją nawiązania partnerstwa jest poszerzenie portfolio produktowego wrocławskiego dystrybutora o szyfrowane urządzenia USB.

Sun Capital specjalizuje się w dystrybucji, wdrożeniach, doradztwie i szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa IT. Do tej pory firma miała w swojej ofercie rozwiązania takich marek jak Sophos, Kerio czy MailStore Software.

Dzięki nowemu kontraktowi z niemieckim producentem szyfrowanych urządzeń USB, firma może zaoferować rozwiązanie, które zapewnia bezpieczne, szyfrowane przechowywanie danych na pendrive, szyfrowanie plików, szyfrowanie korespondencji email, a także bezpieczne logowanie do systemu i usług cloud.”

źródło Brandsit.pl