NovaBACKUP 14 już dostępny!

NovaStor zaprezentował nową wersję produktu do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych – NovaBACKUP. Poniżej relacjonuję Państwu najważniejsze zmiany i nowości.

Wsparcie najnowszych technologii

NovaBACKUP pozwala chronić dane z wykorzystaniem najnowszej technologi. Pełne wsparcie dla systemów:

  • Windows 8 / Windows Server Certified
  • Microsoft SQL 2012, Exchange 2012 oraz najnowszych środowisk Hyper-V i VMware

 

Łatwiej niż kiedykolwiek

Nowa i ulepszona konsola centralnego zarządzania daje większe możliwości zarządzania środowiskiem backupowym z jednego interfejsu administratora. Przywracanie danych z obrazów kopii zapasowej może być teraz przeprowadzone w pełni zdalnie. Dotyczy to również aktualizacji kluczy licencyjnych na zarządzanych stacjach.

  • Większa kontrola dzięki Centralnemu Zarządzaniu
  • Wygodniejsze przywracanie systemu

 

Szybszy niż kiedykolwiek

Szybkość backupu zapewnia możliwość zapisu olbrzymiej ilości danych w określonych ramach czasowych. Ochrona krytycznych danych z maksymalną wydajnością gwarantuje bezpieczeństwo danych i pełną satysfakcję z rozwiązania.

 

Bardziej niezawodny niż kiedykolwiek

NovaBACKUP 14 zapewnia niezawodne rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów biznesowych. Zaawansowane klastrowanie Hyper-V oraz wsparcie Cluster Shared Volume wspomaga obsługę dzisiejszej złożonej infrastruktury z łatwością. NovaBACKUP jest optymalnym produktem do backupu dla sektora SMB, który wymaga niezawodnych i korzystnych cenowo rozwiązań.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z dystrybutorem.