Nowa wersja GFI AppManager 1.5 już dostępna

Nowa wersja GFI AppManager 1.5 już dostępna - przełomowa platforma opartą o chmurę, która umożliwia zarządzanie wszystkimi produktami GFIFirma GFI Software – producent gamy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz współpracy w biznesie poinformował o wydaniu nowej wersji GFI AppManager 1.5. GFI AppManager to innowacyjna platforma chmurowa, przeznaczona do efektywnego zarządzania różnorodnymi produktami i kontami w jednym miejscu. Produkt oferuje użytkownikom nie tylko centralne zarządzanie, ale także nowoczesne funkcje, które ułatwiają monitorowanie i optymalizację działań. Zoptymalizowane panele nawigacyjne i interfejs użytkownika ułatwiają pracę, a funkcja alerty o wygaśnięciu licencji pomaga uniknąć przerw w usługach. GFI AppManager to rozwiązanie, które rewolucjonizuje proces zarządzania infrastrukturą IT, wznoszą go na nowe poziomy wydajności i kontroli.

W najnowszej odsłonie produktu znajdziecie ekscytujące nowe funkcjonalności i ulepszeniami. Wraz z tą wersją będziesz mógł wykonać:

  • Import definicji z MyKerio – łatwo przenieś swoje konfiguracje bezpośrednio do AppManagera.
  • Dostosowywanie wyglądu dla MSP – dostawcy usług zarządzania mogą teraz dostosować branding AppManagera.
  • Alerty dla grup kont – skonfiguruj alerty dla określonych grup kont, aby skupić się na ważnych powiadomieniach.
  • Zoptymalizowane panele – ulepszone układy najważniejszych podsumowań dla paneli GFI KerioControl oraz GFI KerioConnect.
  • Ulepszenia interfejsu użytkownika – zaktualizowany interfejs użytkownika na stronach definicji i użytkowników.
  • Alerty o wygaśnięciu licencji – otrzymuj powiadomienia o nadchodzących końcach trwania licencji, aby zapobiec przerwom w świadczeniu usług.

Przeczytaj pełną listę funkcji i poprawek dla GFI AppManager 1.5 na stronie producenta. Jak zawsze, Twoje opinie są niezastąpione w procesie doskonalenia GFI AppManagera. Zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i sugestiami za pośrednictwem formularza opinii GFI. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, zachęcamy do kontaktu.