Nowa wersja GFI MailEssentials 21.7p3 już dostępna

GFI MailEssentials 21.7p3 - 14 filtrów antyspamowych, 3 silniki antywirusowe + skanowanie malware w jednym rozwiązaniu zabezpieczającymGFI Software to producent gamy rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa oraz współpracy w biznesie. W ostatnim czasie firma poinformowała o wydaniu produktu GFI MailEssentials 21.7p3. Ten nowy patch rozwiązuje problemy z dostarczaniem poczty spowodowane aktualizacjami silnika anty-phishingowego.

GFI MailEssentials to zaawansowane narzędzie do zarządzania pocztą elektroniczną i bezpieczeństwa informacji. Pozwala ono firmom na skuteczne monitorowanie, ochronę i optymalizację ruchu pocztowego, eliminując przy tym wiele potencjalnych zagrożeń. Współpracuje z wieloma serwerami pocztowymi, w tym Microsoft Exchange czy Kerio Connect. Produkt integruje 14 filtrów antyspamowych, 3 silniki antywirusowe plus skaner malware w jednym rozwiązaniu zabezpieczającym

Jako kompleksowe rozwiązanie anty-spamowe, GFI MailEssentials zostało stworzone w celu wykrywania i blokowania niechcianych wiadomości e-mail.Pomaga to w minimalizowaniu ryzyka narażenia na phishing, malware oraz inne formy ataków cybernetycznych. Dzięki zaawansowanym mechanizmom filtrowania, program skutecznie redukuje ilość spamu. Mniej niechcianej poczty docierającej do skrzynek odbiorczych pracowników, to oszczędność czasu i większa produktywność.

GFI MailEssentials oferuje również funkcje związane z ochroną przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Skanuje załączniki i zawartość wiadomości w czasie rzeczywistym, identyfikując potencjalne zagrożenia i blokując je przed dostarczeniem do skrzynek pocztowych. Dzięki temu użytkownicy mogą bezpieczniej korzystać z poczty elektronicznej, nie ryzykując infekcji swoich urządzeń lub sieci.

Wersja 21.7p3 to najnowsze wydanie GFI MailEssentials, w którym skupiono się między innymi na rozwiązaniu problemów związanych z dostarczaniem wiadomości e-mail. Poprawiono wydajność i skuteczność silnika anty-phishingowego, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze większym poziomem bezpieczeństwa.

Pełne informacje na temat wydania dostępne są na stronie internetowej GFI. Pozwalają one użytkownikom poznać kompletną listę zmian i ulepszeń wprowadzonych w każdej aktualizacji. Aby podnieść wersję do najnowszej, należy skorzystać z instrukcji zawartych w podręcznikach użytkownika.