Nowa wersja Samepage od Kerio

samepage

19 sierpnia 2016 producent Kerio® zaprezentował nową wersję narzędzia Samepage wspierającego współpracę i komunikację pracowniczą. W zaktualizowanym rozwiązaniu znalazły się następujące sekcje i funkcje:

  • Zespoły – stwórz zespół po to, aby przedyskutować nowe pomysły i dzielić się informacjami z jego członkami. Ustaw status swojego zespołu jako „Otwarty” lub „Prywatny” i kontroluj kto ma dostęp do stron i konwersacji zespołu.
  • Strony Zespołów – ulepszone Strony pozwalają na jednoczesną pracę całego zespołu. Strony są w całości „żywe” co oznacza, że możesz na bieżąco śledzić aktywność ich członków, zaczynając od tworzenia przez nich list zadań, kończąc na pisaniu tekstów.
  • Komunikacja w czasie rzeczywistym – nowy Samepage stwarza możliwości do jeszcze lepszej komunikacji dzięki opcji czatu jeden-na-jeden, czatu zespołowego oraz czatu widocznego na Twojej Stronie. Dodatkowo, możesz przeprowadzać rozmowy twarzą w twarz ze swoimi współpracownikami za pomocą wideo w jakości HD. Wprowadzono także opcję „@mentions”,dzięki której możesz zwrócić uwagę danego użytkownika na czacie.

Jednocześnie producent informuje, że w nowym Samepage pojawi się ikona Legacy Samepage, która po kliknięciu przeniesie użytkownika do treści zgromadzonych na oryginalnych Stronach Samepage, Kanale wiadomości, zakładkach Zadań oraz Wydarzeń.

Dowiedz się więcej na temat przeniesienia się do nowego Samepage z tego artykułu.